Příspěvky uživatele „mmax“

Re: já jenom nechápu, kolik je o...

Platí se ve VB, Irsku, Belgii, Pobaltí aj. Mimo Evropu samozřejmě USA a další. Nechceš doufám tvrdit, že to nejsou vyspělé státy? Možná jsem to přehnal s tím "všude", ale rozhodně to není málo států. A když už mluvíš o Skandinávii, tak tam mají na školy peněz dost, protože platí nejvyšší daně v Evropě a já osobně bych si raději zaplatil za školu přímo, než odvádět vysoké daně.

Re: já jenom nechápu, kolik je o...

Ale on má pravdu, tvoje "nezvládlo zrovna nejlíp" je velmi eufemistické vyjádření pro krádeže soukromého majetku a vraždění nevinných lidí. Navíc marně přemýšlím, kde se to vyvedlo lépe, v Číně, v Rusku, či snad na Kubě nebo v Kambodži?

Re: já jenom nechápu, kolik je o...

Za všechno se platí, zdravotnictví, škola, funguje to všude, tak proč by nemohlo u nás. A nemyslím si, že to někoho odradí studovat, pokud ano, tak jen ty, co "studují" ve smyslu "proč bych šel makat, radši si prodloužím studentský život". Mě se školné nedotkne, za předpokladu, že to skutečně zavedou jen pro nové studenty, ale volil bych stejně i kdyby se mě to týkalo.

Re: ale vy to čtete úplně poprvé...

Je tam napsáno "zápočet příští pátek, v pondělí NÁSLEDUJE termín zkoušky", což je podle mně jasné, že jde o pondělí po tom konkrétním pátku.
Btw množné číslo je "data" ne "datumy".

Re: Sakra, kde sem tu hádanku je...

Kdybys tam dal tu hádanku, tak by aspoň něčím byla ta citace zajímavá.

Re: ehm

Tak jsem to pochopil, že ukecaný myslel v uvozovkách. Byl duchem nepřítomný, protože přemýšlel nad programátorským problémem.

Re: Re:

Navíc v sedm ještě šero není.

Re: Komentář je neúplný. Správně by

Myslíš, že autor je schopen pochopit ironii?

Re: lunochod

Přesně k tomu slouží komentář k citaci.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.