Příspěvky uživatele „Tceld“

Re: Víš o tom, že užitá slovní z...

Do tvé maličkosti by si přece nikdo nedovolil rejpat. :-)

Re: přišel, dostal mínus, odešel...

"Zde jsem skoro dal plus" se nerovná dal jsem plus. Naopak jsem dal mínus. A mínus rozhodně není ta věc, na kterou jsem upozorňoval. Byla to naopak ubohost těch ostatních, z nichž některé bohužel i projdou. A taky jsem si naivně myslel, že je to docela jasné. :-)

Víš o tom, že užitá slovní zásob...

Víš o tom, že užitá slovní zásoba odráží celý systém myšlení člověka a pro druhé je důležitým podkladem pro hodnocení? Takže dávám mínus a myslím si své. ;-)

Re: přišel, dostal mínus, odešel

Já vím, že všichni jsou už vytrénovaní všude cpát "trefné" komentáře, ale tahle hláška je ve frontě vysoce nadprůměrná, protože není hloupá. Prostě chci říct, že je lepší raději usměrňovat energii na vyloženě hloupé a nevtipné hlášky. A nejvíce ve chvíli, kdy mají šanci projít...;-) Zde jsem skoro dal plus.

To je tak o ničem, že se mi nech...

To je tak o ničem, že se mi nechce být ani sarkastický...

Re: Nebylo by kratší zapsat x*D^36 ?...

Třeba jen náhodně mačkal písmena a vyšlo to zrovna 36x na D? :-)

Re: Co bych dal a svačinu od maminky...

A co když mám v práci svačinu od maminky, ale ve škole ne? :-)

Hej, já dal dnes ve frontě nějak...

Hej, já dal dnes ve frontě nějak moc mínusů. Hmm, čím to asi bude...

Pojďme do boje, já už vidím ohně...

Pojďme do boje, já už vidím ohně, slyším bubny znít na Severní tribuně. Stejně mínus. :-P

Re: Dávám druhou polovinu Araoth...

Druhá polovina je ukradená, ale je lepší PR to svést na Milán. ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.