Příspěvky uživatele „Cuthalion“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Re: Reklama na lamerovi?

Já taky ne, ale věřím tomu že tu někde jsou. Adblock mi je ale nepovolí shlédnout ... takovej on na mě je ... cenzuruje mi internet kde může.

Taky vám tam nesedí časové infor...

Taky vám tam nesedí časové informace? 6. a 7. fail se odehrává v neděli, ale 8. fail v sobotu? To tam byl skoro tejden? Nebo jak tomu mám rozumět? Jsem zmaten ...

Už se těším až to Hollywood zfil...

Už se těším až to Hollywood zfilmuje :-)

Re: Hláška nic moc, ale takové lidi

Taky tak. Onehdá jsem se snažil přijít na to kam se poděly dědovi kontakty v mobilu a zjistil jsem že taky mačká tlačítka aniž by četl co se mu mobil snaží sdělit. Takže kontakty byly v nenávratnu.

Čekal jsem spíš polemiku nad tím...

Čekal jsem spíš polemiku nad tím co na něj bude zářit.

Proto je bezpečnější používat RA...

Proto je bezpečnější používat RADEK bez R :-)

Re: Skvělá hláška, nicméně já bych d...

Taky dobrá volba, ale osobně bych svou oblíbenou bitvu vybíral ze Silmarillionu. Přecijen kam se hrabe jeden balrog z Morie nebo jeden drak z Osamělé hory, tam jich jsou celé armády :-)

Re: komentar

No poslední bitva proti Sauronovi je před Morannonem, ale pak ještě následuje minimálně bitva při vyplenění Kraje, což je poslední bitva popisovaná v PP. Nicméně si umím představit i další menší šarvátky se zbytky skřetů, ale to už těžko lze označit za bitvy.

Re: Ale jo. To plus jsem dal. Kd...

Věřím, ale když je do toho člověk opravdu zapálenej, tak by to do kontextu zvládl zasadit a u tabule přednesl rád. Na druhou stranu to soudím podle sebe :-)

APBTMChV? - A Proč Bych To Měl C...

APBTMChV? - A Proč Bych To Měl Chtít Vědět?

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.