Příspěvky uživatele „YoSarin“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Re: Teoreticky je to dobře, protože

Blbi jako pánii a blbí jako mladí. Blbý je jen nespisovná verze od blbí, ne?
Takže pointou je, buď že <Y> se shodil, nebo že to jsem <Y> vložil... :)

Re: No jo, už ani na tom lamerov...

Lepší jeden znechucený autor jedné mizerné hlášky, než jeden rozvášněný autor patnácti mizerných hlášek, který doufá, že ta příští facebooková story už bude ta pravá.

Re: ale teda proč někdo notebook...

Já jsem si tu zkratku nevymyslel. V mém okolí to bylo poměrně rozšířené (v psaném projevu). Jen jsem poukazoval na to, že NTB se hojně využívalo i před nástupem netbooků, čímž jsem zpochybnil že je to zkratka pro netbook. Jestli je to dobře nebo špatně je mi celkem jedno, přeučovat sebe a každého koho znám opravdu nechci. :)

Re: ale teda proč někdo notebook...

NB jsem v životě nepoužil, na ntb jsem už celkem zvyklej - a to z doby dlouho před netbookama.

Re: Krsnym? Já teda omlouvám svo...

Ha! Dílky do sebe konečně zapadly a začalo to dávat smysl. :) Díky.

Re: Krsnym? Já teda omlouvám svo...

Tak. A zas nic nevím :) Budu se držet toho kmotra :)

Krsnym? Já teda omlouvám svou tr...

Krsnym? Já teda omlouvám svou trestuhodnou neznalost cizích jazyků, ale co to kurnik znamená? Strejda?

Bohužel to takhle vypadá, že dem...

Bohužel to takhle vypadá, že demence nezná meze ani na Lameru. :-(

Re: Keser

A nebo to taky může bejt i něco ouplně jinýho. :)

Re: Keser

Čistě teoreticky - není to nějaký nechutný patvar od geocachera? Jako kešer? Jestli jo, tak to je opravdu velké FUJ.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 13 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.