Příspěvky uživatele „Nostur“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

No jo

Tohle mi bejvala udelala jednou, a mel sem pocit ze se zblaznim. naprosto ho chapu :)

Re: Nevěřim...

ty vole.... to je az moc drsny na to aby to nebyla pravda...

Re: Jako byl jsem už někdy moc, al...

na moje letadlo vetsinou pod autopilotem zautocej teroristi ):

Re: ...

jop, ja taky, dostal by za ukol mokrym hadrem vycistit 20 pocitacu den pred vejplatou :)

Re: To myslite vazne?

sem z prahy ale ty si divny :)
Jediny co tu zbejva k jidlu me sou asi vajgly... :/

Re: este jedna bola

presne tak, dyt je uplne jedno co kdo posloucha? Muze si poslouchat treba evu a vaska, dyt je to fuk, hlavne ze to neni dement co na sobe ma drsny hadry za love od rodicu a smeje se tobe protoze vypadas jinak. Projevujete uplne stejnej nahled na "ty ostatni" jako ti "impotenti" :) Pokud je to debil tak ho proste nechte bejt, at si uziva a pustte si treba benighted :) Ja treba posloucham hiphop, ne ciste jenom hh, ale i ostatni veci, nightwish, benighted, visace, landu, kryla, nohavicu... Ale nemam na sobe tuny retezu protoze proste nevidim duvod proc je mit? Abych si pripadal jak kdyz nasazuju snezny retezy na karu? :) Mam docela dost kamosu mezi lidma co poslouchaj ty tvrdsi styly, ale zadnymu nevadim, nebo mi to aspon nerekne do oci, a proc? Protoze do nich nereju co to poslouchaj za sracky, proste si normalne povidame o tom co nas zajima, co mame spolecnyho a tak, proste kamosi :) takze nevidim duvod proc tu jebat do ostatnich co poslouchaj a este si myslet jak to neni vtipny a davat to na lamera... uprimne ale i ja sem tady dal plus, ta definice je vtipne udelana :)

Mno

nejvetsi pruser je kdyz timhle zpusobem probudis reditele skoly kam chodis a on te pozna kdyz zacne rvat z okna :(

to jakoze

se nam microsoft vysmiva do ksichtu protoze vedi jaky s tim sou problemy? :)

Re: :-D

Asi miluje adrenalinovyu sporty :))

Re: Nechápu

sak alkohol je metla lidstva, v tom ma asi bejt ten ftip

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.