Příspěvky uživatele „peanutka“

Re: Připomnělo, v úterý v menze

Chápu:). Já taky stíhám obědy jenom v pátek, úterý byla výjimka, přednášející potřeboval skončit dřív. Takže se u nás stejně tak dobře můžou podobní jedinci též vyskytovat.

Re: Připomnělo, v úterý v menze

Tak špinavci mi vadí teda taky. Brrr. Ještě je potkávat v menze. Fujtajbl. Ale tací se u nás teda nevyskytují (děkujme za to vyšším silám a uctívejme je). A na obědy v pyžamu, to teda taky nechápu. Mají sakra už dávno sedět ve škole, ne se po ránu flákat, když už nic jiného;)

Re: Připomnělo, v úterý v menze...

Tak to máš teda trpělivost, pes, koška, krysa nebo cokoliv podobné v jídelně nemá co dělat. Jinak tyhle úkazy neřeším, neb nebydlím na koleji (ještě toho trochu). Ale asi by mi to zas tolik nevadilo, zvláště poránu.

Připomnělo, v úterý v menze na K...

Připomnělo, v úterý v menze na Karláku byl nějaký týpek s potkanem na rameni. V MENZE. Nechutný. Bohužel akorát odcházel, takže jsem na něj nestihla řvát. Ale poznámku o krmení pro miláčka jsem si neodpustila;).

Asi jsem blbá, ale co/kdo je to...

Asi jsem blbá, ale co/kdo je to Měšák? Google mi jako první na dotaz "Měšák" hodil "Deník Absurdna | Být nekrofilní je sranda" a to fakt nebudu otvírat.

Taky mi ještě neodepsali z Madet...

Taky mi ještě neodepsali z Madety nebo odkud, jak by se mohly dostat GMO do mozzarelly, jejíž složení je dle obalu mléko, voda a sůl, když teda na obalu zdůrazňují, že tam nejsou.

Ha ha ha, jednou si to užiju já....

Ha ha ha, jednou si to užiju já.
Vysočina = salám.

Může to, prosím, pro mě někdo ze...

Může to, prosím, pro mě někdo ze zdejších sebemrskačů shrnout? Nemám odvahu to celé číst.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.