Příspěvky uživatele „Petur“

« 1 2 3 4 5 6 »

Re: mozna neni treba reinstalova...

V říjnu vyšel Maverick, ale před pár měsíci vyšla nová verze KDE, myslím...

Re: Člověk vs. počítač 1:0? Já z cit...

Komentář: Kdo vydrzi dyl? clovek vs. pocitac 1:0

Počítač se vypnul -> člověk vydrží déle -> člověk 1:0 počítač

Re: A při fotbale byl taky nažra...

Ve fotbale to jsem po ukázce těch pravidel ochoten přijmout, dejme tomu, ale ve futsale ani malé kopané (hraji všechny tři sporty, futsal docela vysoko) to neplatí. Teď ti to doložím já: http://www.fotbal.cz/c/futsal/cmfs/legislativa/legis120.asp - pravidlo 11

Re: A při fotbale byl taky nažra...

Já se tě nesnažím na nic dostat a vůbec se mi nechce argumentovat stylem, že sis to vyphotoshopoval, nesejde na tom.

Re: A při fotbale byl taky nažra...

Neplatí, nehledě na to, jak to položíš.

Re: A při fotbale byl taky nažra...

Žádný gól rukou neplatí, pokud je v tom byť sebemenší úmysl. Ani v malé kopané, ani nikde jinde neplatí gól gólmana rukou přes celé hřiště, ať už to chtěl nahrávat, vyhazovat nebo cokoliv. Ale i kdyby nechtěl, neplatí to. To, že je druhý brankář ňouma, se vůbec nebere v potaz. Neplatí.

Mimochodem, už v pěti letech ses mohl naučit, že "nastřelená" ruka vůbec neexistuje. Ruku klidně můžeš trefit, vždycky záleží na úmyslu.

Re: A při fotbale byl taky nažranej

Ne, ani toto není jediný případ, kdy gól rukou platí.

Nehledě na to, že chyby píší oba...

Nehledě na to, že chyby píší oba, mínus.

smilies

A já jsem si až doteď myslel, že ty "xychtíky" mají rádoby význam interpunkce, že věta končí nebo je oddělená, ale spojení "... :), ..." jsem ještě neviděl.

Re: Divne

Kdyby to byl reálný příklad, tak to není na Lamer.cz ;)

« 1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.