Příspěvky uživatele „mmax“

Pro <b>

Teplota na Slunci je 5500°C.

Re: joj

A tos ještě neviděl #44776.

Re: -

Když se podívám na to, cos poslala ty, tak ty je taky neumíš zasílat.

Zatím u každý citace jsem chápal, že určitý druh lidí dá plus, ale kdo sakra dá plus obyčejný větě?

Re: Nechci se někoho dotknout, ale n...

No chlapče, tak to byl epic fail. Myslím, že by ses tu měl začít objevovat pod jiným nickem.

Re:

Co jsem četl já, tak se od nějakého spolupracovníka dozvěděli, že ve škole se pracuje s knihou Kocour Mikeš.

Re: peace off

Mínus nepadá za nepochopení, ale naopak za velmi dobré pochopení citace. Máš pravdu v tom, že skutečně nechápeme neexistující humor nebo se skutečně domníváš, že aspoň v části textu se něco jako vtip objevilo? Celá citace je postavena na třech věcech: tvrdíš, že jsi na kluky, nahání tě holka, velké množství dvojtečkadů, ale ani jedno úsměv nevyvolává. Mimochodem, když už nás nazýváš malými smrady můžeš nám aspoň říci kolik je tobě? Jestli to spíš není naopak.

Re: dalsi chytrolin co jeste nicim n...

Hele, zase tu máme zneuznaného autora, co se snaží obhájit svoji debilní citaci v diskuzi :). Víš chlapče, každý necítí potřebu sem za každou cenu něco postovat. Bohužel někteří lidé takovouhle úchylkou trpí a pak trpíme my. A argumentovat "ničím jsi nepřispěl, nemáš právo mě kritizovat" svědčí buď o naprosté ztrátě inteligence nebo o aroganci maskující pocit méněcennosti.

Re: omluva

Nemůžu si pomoct, ale něco mi říká, že chybějící lomítka nebudou ten hlavní problém citace.

Re: baseball FTW!

Je otázka, jestli to v jejich podání byl ten sport co myslíš, když to i pojmenovali bejsbooll. A neboj, ty co dali plus jsou pořád ještě statistická chyba.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.