Příspěvky uživatele „mecakar“

Jak to souvisí se změnou velikos...

Jak to souvisí se změnou velikosti gumového tělesa?

Re: i hodinky mají reset a nejsou v

Tady jsi na lameru, takže by to měla znát spíš většina. Moment, lamer už vlastně není to, co býval.

Re: Jsi pitomec :- /

Ten jeho příspěvek je náhodou pěkný :)
olexa: jsi pitomec... Má pravdu chlapec!

Re: Už to vidím, jak přijdu ráno...

Používám ho běžně, takže mi to ani divné nepřijde. A přiznám se, že někdy je pro mě nedávno tohle - měsíc, a někdy je pro mě dávno něco, co proběhlo před třemi týdny...

Re: To, že lidi neumí používat zelen...

Já bych přidal to, že nechápu, jak může být někdo takhle blbý.

Na co plyn? Hergot! 20 roků sme...

Na co plyn?
Hergot! 20 roků sme za to bojovali za komunistů, a teď, když to možů mět, to nikdo nechce. Já to zruším... JÁ TO ZRUŠÍM!

Pardon, musel jsem, tu scénu mám rád :)

Vona mi pořád říka kdy to hrajou...

Vona mi pořád říka kdy to hrajou... No jó, ani na tý ceduli to nenapíšou, že joo....

Sem patří vtipné hlášky... A tak...

Sem patří vtipné hlášky... A tak mě napadá, že na úvodní stranu by měli přidat upozornění, že ironie a sarkasmus tu nejsou nijak ohrožené druhy... Pak to totiž nějaký trotl nepochopí a bere nás vážně (ano, třeba ty).

Ne, opravdu takový, jako v mnohých komentářích, v životě nejsem. Ne, opravdu můj chat nevypadá jako nějaká slohová práce. Jenže vy mi nedáváte příležitost používat smajlíky, maximálně :( :'( a :\ ... A kde jinde se mi dostane příležitosti hrát se na chytrého a hádat se s trollama než tady?

Re: hmm

Spíš to bude případ ohraný vtip ;)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.