Příspěvky uživatele „Blanch“

Re: Klidně mě ukřižujte jako toh...

*pak oba dva profackovala, aby se probudili z toho krutého snu*
:D

Re: Jak si splést Martina s Mart...

Je vidět, že nevíš, jak to v praxi probíhá. Já ano a vím svoje. Proto nebudu soudit tvou neznalost. Kdo si tím neprojde nebo kdo to nezná alespoň z druhé ruky, neví.
A nechci brát nikomu iluze, ale chirurgie dokáže sice leccos, ale ne vše. A v tomto případě bohužel vše nedokáže. Ergo v případě, že na to má člověk finance, v dnešní době to není sranda.
Mluvím všeobecně, nejen o ženském myšlení v mužském těle, ale i naopak, což je ještě obtížnější.
Takže "vyřešit" není zrovna dobře použité slovo. A jestli celoživotní štěstí není zásadní, pak nevím, co je zásadnější. Bez toho, aniž by člověk byl šťastný, je žití prázdné a bez smyslu. Já bych takto žít rozhodně nechtěla.

A nesnažím se tu porovnávat třeba vážné nemoci s tímto. Obojí je diametrálně odlišné neštěstí a porovnávat se nedá. Ve výsledku jsou oba "postižení" lidé nešťastní a trpí. Každý jinak, ale ani tohle se nedá polehčovat.

Tady totiž nejde jen o kosmetickou úpravu, není to tak snadné, jak si mnoho lidí představuje. Za tím vším je hodně dalších věcí, se kterými by se běžný člověk setkat rozhodně nechtěl. A žije s tím celý život. Ode dne, kdy se rozhodne udělat ten první krok.

To je jako kdybych řekla, že mít manžela se silnou maniodepresivní psychózou není neštěstí. Je. Všechno je neštěstí, pokud člověk není plně zdravý a spokojený. Jak psychicky, tak fyzicky.
A porovnávat, jestli je něco horší nebo lepší - o to tu vůbec nejde. Všechno je zrádné. I když něco nevypadá na první pohled vážně.

Re: Jak si splést Martina s Mart...

Ty bys byl šťastný, kdybys byl holka uvězněná v mužském těle? Já rozhodně ne.

Re: Jak si splést Martina s Mart...

Takových znám hodně. Je neštěstí, když se tak člověk narodí. Bohužel.

Re: Jak si splést Martina s Mart...

Maty určitě myslel transvestit(k)u. Holku vydávající se za kluka.
Ale ono je to v podstatě úplně fuk :)

Re: Ale no tak, lidé dobří, přece ne...

Ještě by na nás vpadli ochránci zvířat!

Re: Absolutně nerozumím pointě,

Pacholek! :D
Asi oněměl nad tvou dokonalostí :)

Re: Spis nez moje anglicke doved...

Ale zase taková křeč v čelisti taky není nic moc :)

Re: Spis nez moje anglicke doved...

Dej si pozor, aby za to z tebe někdo neudělal kaši, Brambore :D

(Když on si o to vyloženě sám koleduje, tomu se těžko odolává :D)

Re: Spis nez moje anglicke doved...

Mám pocit, že tvůj podpis v této diskuzi ztrácí na "abstrakci" :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.