Příspěvky uživatele „peanutka“

Re: No jo, jaká škola, takové je...

Ale jo, takových je spousta, nicméně povětšinou soukromých. Myslím, že říkat, že matfyz je na nic, je trochu odvážné a z mých zkušeností to značí studenta, který by na danou školu rád chodil, nicméně má smůlu.

Re: Nejdřív číst, pak se ptát?

Každopádně to nic nemění na faktu, že odpověď je ve stylu "njn, blondýna xD". Přehlédl to, tak se radši zeptal jako idiot, no co, na studijním by měli být "blbuvzdorní".

Re: No jo, jaká škola, takové je...

To, že bys na něj mohl jít, neznamená, že bys tam i po třech měsícíh chodil.

Re: Můžu vám říct, že já si dodn...

Tak to už neřeším vůbec:) Ale dostal mě návod na mirkovlnku posledně, nemají se tam strkat kovové věci jinak "nastane děsivý jev" :D

Re: http://www.youtube.com/watch...

To jsem vážně jediná genetická mutantka, jejíž matinka každičký můj oblíbený seriál/film označí za hovadinu? :(

Re: Můžu vám říct, že já si dodn...

Lenost to gůglit = lenost vůbec otvírat manuál;) Takhle jsme posledně kupovali počítač. Všude píšou, že to má normálně VGAčko. No doma to rozbalím a hle, jenom DVI. Tak jsem ještě musela pro redukci.

Re: A jo, rejpnu si: pojmenovat

Ty už nejsi ani roztomilej, ty jsi prostě normálně blbej. Ale díky, alespoň si zase o něco lépe připadám já.

Re: Můžu vám říct, že já si dodn...

Nápověda: jsem bez nápisů/cedulek a dírka, která se jako mirkofon tváří, nijak nereflektuje zvuky vydáváné v její těsné blízkosti. A ano, je to jedno, proto to říkám.

Re: No jo, jaká škola, takové jednán...

Á, někdo závidí, že na ten matfyz nemá.

Re: Můžu vám říct, že já si dodnes n...

Jo a v programování to, alespoň pro mne, překážkou není.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.