Příspěvky uživatele „Teramon“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Skvost ... :D Nejen kvůli fo...

Úvodní stránka lamer.cz: Na webu lamer.cz najdete vtipné útržky internetové komunikace. Návštěvníci mají možnost jednotlivé útržky hodnotit, diskutovat k nim a přidávat svoje vlastní. - tzn. uživatelé mají možnost přidávat vlastní útržky INTERNETOVÉ komunikace. Řekněme, že tato informace je jako ústava - základní pravidlo, od kterého se odvíjí další, která je mohou upřesňovat (což také u jednotlivých kategorií dělají), nikoli však vylučovat. Takže tůdle.

Vím že když u každého druhého příspěvku někdo napíše "nahlášeno, proti pravidlům!" je to otravné, ale mám za to, že logika stojí na straně stěžovatelů. Na této hlášce je stejně nejvtipnější diplom z počítačů na střední škole. Ty jo, mám si psát do životopisu že mám diplom z chůze, protože jsem ve 3. třídě obdržela diplom za absolvování 20km dlouhého pochodu?

Re: Páni, diplom z počítačů! To...

Kontroloval jsi, jestli není nějaká zpráva v mikrotečce nad i?

Re: ako sorry, ale podpisovat sa...

Ano, chemikáři jsou blázni. Učitelka nám jednou předváděla pokus, v ruce měla dýmící nádobu a komentovala slovy: „Vidíte, jak se nám tady krásně vyvíjí zelený jedovatý chlór, který leptá dýchací cesty? No, možná bychom mohli otevřít okno.“

Re: Už jen za to, že slečna použila

Možná že to bývala vojenská zkratka, ale teď se v cool firmách (takové ty co nemají ředitele ale CEO a mají junior managery a senior managery a kdo ví co ještě) používá běžně.

Re: to neni spatny nakup, kdyz s...

Není tvůj kamarád ženská? To je taková typická odpověď - on tě upozornil, že je neděle a ty máš přece vědět, že on v neděli na pivo nechodí, protože v pondělí brzo stává. Ale protože si nechce třepit hubu, pardon tlačítka, napíše jen, že je neděle. Snad nejsi takový pařez, abys z toho nedokázal vyvodit odpověď.

Re: Párky z tofu ? to někdo i jí...

Škoda že tu není dračice, ta by mi se sójou poradila. Já jsem hrozný škrt tak jsem ten zbytek (syrový) ještě nevyhodila a bojím se, že z toho zase vytvořím něco nepoživatelného.

Re: Párky z tofu ? to někdo i jí...

SOuhlasím s fuciminakule - znám se s vegany a to je "veganský sýr," "veganská sekaná," "veganský tvaroh" - prostě se pořád snaží z veganských surovin udělat jídla, co vypadají nevegansky. Nechápu proč. Jednou jsem vegan tak prostě sýr nejím, proč se ho snaží vytvořit ze sóji (nebo kdo ví čeho)?

I když teď mě tak napadá - měl tady někdo sóju? Já jo, chutnalo to jako syrové těsto. Jíst se to nedalo, takže asi jediný způsob jak tu plodinu pozřít je kompletně ji přetavit v něco, co sóju nepřipomíná.

Re: Srsly, řešíte pivo u citace,...

To pak záleží na metabolismu konkrétního člověka. Na tu otázku se vlastně nedá odpovědět, protože nevíme, co si ten člověk představuje pod pojmem "několik," neznáme jeho pohlaví, věk, váhu, jaké má spalování...

Jinak, když to budeme hodně moc pitvat, tak je pod vlivem alkoholu i člověk, který nepožil, ale má hroznou chuť se napít a to ho při řízení rozptyluje.

Re: Srsly, řešíte pivo u citace,...

Ale otázka zněla - Mohu řídit? Odpověď: ne, jste pod vlivem alkoholu a zákon v takovém případě řízení zakazuje. To pravidlo nepřestalo platit jen proto, že je nemožné dokázat jeho porušení.

Re: Srsly, řešíte pivo u citace,...

Oni neodpověděli na dotaz. Zákon zakazuje řízení motorových vozidel na veřejných komunikacích pod vlivem alkoholu. To že máš alkoholu v krvi tak málo, že se těžko měří neznamená, že nejsi pod jeho vlivem.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1298 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1603 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 1953 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2158 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2373 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 12 hodinami

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 12 hodinami

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

Tapir
před 3 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo

nakopnuta_sova
před 9 dny

K hlášce #32681

Re: Sovo


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2024 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.