Příspěvky uživatele „Tommij“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Snad nejsem jediný, koho zaráží,...

Snad nejsem jediný, koho zaráží, že někoho nenapadne připojit elektrický přístroj na elektřinu. Vím, jsou vysavače i na baterky, ale když to nefunguje, kde může být problém...

"Není co dodat", "No comment" a...

"Není co dodat", "No comment" a podobně je ten nejpitomější druh komentáře. Když není co dodat, tak to nedodávej.

Tihle borci by si mohli uvědomit...

Tihle borci by si mohli uvědomit, že nejsou borci, ale hovna. Nic neznaj, nic neuměj a to ani rodnej jazyk nebo mravní zásady.
Co říct k hlášce, po přečtení mi snad i začaly chybět ty blbosti od Funna, kterými nás tu zasypával.

Re: A proč ta šlehačka tak ztuhl...

Za mlada jsem každou chvíli otevřel ledničku a pár minut hledal, jestli tam není něco na mlsání. Mrazák ale nikdy, možná mají výrobci stejnou zkušenost :)

To i ve škole/práci/hospodě vypr...

To i ve škole/práci/hospodě vyprávíš nevtipné vtipy, nebo si to užíváš jen na lamerovi za maskou anonymity?

Re: Aby ses nepoto, tyhle pipiny fak...

Ta jeho otázka taky neukazuje ani na průměrnou inteligenci. Nemají si co závidět.

Pro nic? Někdo to přece uklidit...

Pro nic? Někdo to přece uklidit musí :))

Re: Další degen, co dostane "ten pap...

Pokud myslíš "ten papír" od psychiatra s diagnózou schyzofrenie, tak mu/ji to přeju ;)

Re: nekteri by meli zacit znova od 3...

Třeba ti, kdo neovládají diakritiku, interpunkci a ani velká písmena? :)

Re: Vsadím se, že většina z těchoco

To zní dost povýšeně. Myslíš, že když žiješ v Praze, tak jsi king, na kterýho nikdo nemá? Vsadím se, že většina těch, co takhle smýšlí, má v hlavě dost velkej bordel, jestli tam vůbec něco má.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.