Příspěvky uživatele „janko52“

Re: Konec flamu o Wowku

volba se zužila na dvě. a po důkladné nápovědě komentátorů v diskusi volím odpověd b :-D. a skoloňování Příbram bez Příbrame jako píseň bez písně, je nepochopitelné i pro mě. a to jsem na češtinu hodně levej

Re: my se to líbilo. je to vcelku ...

spíše já bych se měl omluvit za překlep. to "tež" tam vůbec nemá co dělat. a tu divnou cifru chápu 128-16=112. tak si kdyžtak zvyš ramku, není to zas tak drahé.

Re: my se to líbilo. je to vcelku ...

ja umět mluvit cešky moc dobše :-D. ne sranda, ale už hodně lidí mi říkalo, že mám trošku divné zkratky a výrazivo.

Re: Konec flamu o Wowku

a jak si má normalní člověk vybrat tu správnou Příbram :-D

Re: my se to líbilo. je to vcelku ...

aha, tak to potom jo. mel jsi napsat drive, na cem fungujes. ja mel tez puvodne 512 RAM, ale byl tam jeden volny slot tak sem supl jeste 1 GB, a vlezl jsem se s cenou pod petikilo.ja - 1,6 Celeron(jednojadro), 1,5 GB RAM(64 grafarna) to je notas. no, ale kdyz si vzpomenu na svuj stolni komp ktery obcas zapnu z nostalgie, jsi du uvarit kafe a caj a xpcka stejnak jeste nenajeli :-D. njn 0,9 procak a 256 RAM. jde o hodne stary "stroj" :-D

Re: my se to líbilo. je to vcelku ...

to(nk8215) 2009-12-05 13:34:56
no, my nabíhají xpčka vcelku rychle. určitě pod 5 minut. jsem přes ccleaner povypínal spouštěni některých programů co používám jen velmi zřídka(respektive akcelerátor spouštění určitých programů). a ještě jsem u některých programů nastavil, aby se nespouštěli hned po startu systému (skype, qip,daemon...)

Re: 2CPY:

Takproč se do nich srát? ...asi proto že tím zasírají lamera. kdybych tu ja dal nějakou citaci týkající se ragnaroku, tak byste po mě tež šli. bo by vás to sralo a obtěžovalo. tomu říkam tolerance...

Re: xD

qip boot?? neznám. ale na některé pluginy bacha. už tady tež bylo pár citací, že někdo si pustil džorno, a název džorna se mu objevil ve statusu na qipu.

Re: resumé

pardon Paní Ondatro, sem myslel že ste chlap. z toho Vašeho avataru není poznat jestli je ondatra samec, nebo samička

Re: my se to líbilo. je to vcelku ...

to není kameňák to je realita ;-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.