Příspěvky uživatele „nakopnuta_sova“

Re: V Klášterci

Popř. v hospodě prostě nalejou "bílé" nebo "červené" ten jeden druh od každého, který zrovna mají a ber nebo nech bejt.

Re: V Klášterci

Určitě mají, ale tohle "ochutnat víno než si ho objednáš" je zvyklost v "lepších" restauracích. V průměrné české hospodě ti nalejou objednané a hotovo. Nechutná? Smůla. Stejně tak obleky. Do průměrné české čtyřky nebo i trojky těžko pudeš v kvádru ;-)

Re: Vtip je v tom, že 90% studentů s...

To víš, dneska už se někdy ve druhé třídě učí počítat na kalkulačce a pak se lidi divěj, že studenti neuměj dělit z hlavy. A to s tou druhou třídou jsem viděl na vlastní oči. Sice asi před dvaceti lety u sestry, ale pochybuju, že od té doby dostali kompetentní lidi rozum a zarazili zadání typu "8+7= - odhadněte výsledek a poté na počítačce ověřte jeho správnost"...

Re: Chápete to?

do hromady, na víc...

Re: A što éto "přiotevřený"? Opa...

Ano, to máš pravdu. Ale tohle jsem nikdy neřešil už proto, že jsem se mám dojem nikdy nesetkal s "přivři", když dveře či okno bylo zavřené. Vždycky "otevři" a pak se korigovalo, jak moc.

Chápete to?

Já tedy uznávám, že jsem měl tři cvikovské dvanáctky, tak mi to asi pomaleji myslí... zatím nevidím vtip. Mám šanci jej po vystřízlivění najít?

Re: Kdo by vykopával něco, co má v n...

Tak. Práci nebrat, vždycky radši zaměstnání. Se mi stalo jednou na pracáku. Úřednice se rutinně zeptala "takže jste tu proto, že hledáte práci?" a já na to "no já hledám zaměstnání."
Koukala jak kdyby jí uletěly včely, doteď by mě zajímalo, jestli proto, že to nepochopila nebo právě proto, že pochopila. :-)

Re: Předpokládám, že v těch půvo...

I to je možné. Minimálně by se dotyčné dalo přiznat, že přemýšlí dopředu a chce mít nick "už neaktuální" až za pár let. :-)

Re: Já bych ty prázdniny zakázal...

Má ale pravdu. Za prvé zoufalá nevtipnost tohoto příspěvku a za druhé rádobycenzura - my asi nevíme, co je v*le nebo do *rdele... pokud to psal kamarádovi na IM, proč ta snaha? Z očí do očí taky cenzuruje a říká "vhvězdičkale" a do hvězdičkardele"? A jestli ne a má to znamenat, že v osobním styku se vyjadřuje slušně, proč tak nečiní i na internetu?

Asi bych si taky měl dát pauzu nebo mi někdo řekne, že pořád jen kritizuju a to není pro Lamera dobré...(to není narážka na nikoho konkrétního)

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1623 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1928 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2279 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2484 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2699 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 31 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 31 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 104 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 104 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 104 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.