Příspěvky uživatele „Blanch“

Re: Rád bych poprosil, aby zápor...

Morse se proháněl Lamerem, hodnotil citace a řekl si: "Z toho by bylo dobrý udělat nějakou abecedu..."
Škoda jen, že už před skoro dvěma stoletími.
Ale tak mohli v té době mít taky nějakého Lamera, veřejné fórum, kde to probíhalo asi takhle:

<a>"Neuvěříte, co jsem vynalezl..."
<b>"tvl, co? ...XD XD... ... ..."
<a>"Žárovku!"
<b>"Respect, Edisone! Rozsvítilo se ti v hlavě? LOL XD..."
<c>"WTF? IKSDÉ... LOL... mínus, tak to bude /-// => E"

Re: Rád bych poprosil, aby zápor...

Asi tak nějak vznikla morseovka...

Bez zbytečných řádků, bez gramat...

Bez zbytečných řádků, bez gramatických chyb(čárku snadno odpouštím a počátek věty neřeším), ne zdlouhavé, trefné a pro mě poměrně i vtipné... Je třeba oprášit plus.

Re: Nehodnotím. Pokud jste to oc...

*vysekává pukrle*

Doufám, že je zřetelné, že to byl vygradovaný záměr vtipu smějícího se mám sobě, a ne má nevědomost, tady mezi těmi citacemi už si člověk nemůže být ničím jistý... -.-

Re: Nehodnotím. Pokud jste to ochotn...

Hmm, můj mozek to přečetl jako by četl normální text bez problémů. Automaticky si dosazoval slova, takže problém to pro mě nebyl, ovšem nerozesmálo mě to.
Závěr nebyl nikterak za břicho popadající se vtip.

Hmm, tohle už není ani smutné

Hmm, tohle už není ani smutné...

Hej tvl neuvěříš, co se mi poved...

Hej tvl neuvěříš, co se mi povedlo zmáčknout... mínus

Od šestého řádku už mi byl konec...

Od šestého řádku už mi byl konec jasný...
Jako historka pro kamarády dobrý, ale za mě mínus.

To už bychom tady měli asi v des...

To už bychom tady měli asi v deseti variantách, co tam máš dál? :/

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.