Příspěvky uživatele „tengi“

1 2 3 »

Re: Oo, mám ráda to přátelské po...

komentář není stupidní. Komentář jen říká "pražák". Stupidní jsou lidské asociace "pražák/brňák/ostravák/random obyvatel random města = idiot".

Re: Protoze v hranym maj kosticky Ad...

ne všude. Pořád je dost hranýho JP porna bez kostiček. Jen je problém že bez kostiček je to zakázaný. Už. Dřív to bylo o dost více wild...

na to, že tohle má být zábavný w...

na to, že tohle má být zábavný web, to tady někteří lidi až moc žerou.

Re: Zajímavé, že každý zná "stanici

takže aby to bylo to správné pražské Náměstí republiky tak musí mít zastávku metra? Co je to za kravinu? To je jako bych řekl že každé Masarykovo náměstí je úplně na hovno, protože nemá podloubí ze všech 4 stran jako v Novým Jičíně...

jak se dá v autobusu sedět proti...

jak se dá v autobusu sedět proti směru jízdy?

chmpfff.

no ja nevim, ale neni tam nahodou "jeden prsten vladne vsem, jeden jim vsem kaze. jeden vsechny privede, do temnoty svaze."?

Re: tak já tohle všechno teda nějak

vykakej se na ně. 40% lidí se tady chová jako ministři vtipů a zábavy, 40% si tady masturbuje ego při školních přestávkách nad kdejakou gramatickou chybkou a zbytek sem háže random komentáře.

neříkám, že jsem si u toho roztrhl smíchy triko, ale dovedu si to představit, neb dost hudebníků znám a nejeden z nich by tohle plácl taky a pobavilo by mě to stejně..

tak jako tak, už jen pro klid duše je asi občas lepší nelézt do diskuze ani u vlastní hlášky. chodí tady dost lidí, frontu čte taky dost lidí a dost jich není ani registrovanejch, takže šance, že to pobaví někoho, kdo hlášku nehodnotil ani nekomentoval, je pořád slušná i přes záporný hodnocení místní samozvané honorace.

Re: pánové, myslím že to všichni...

"Chyby stylu 4tý nebo 11ti se šíří jako mor a na lameru na to upozorňujeme proto, abychom tomu šíření zabránili."

jééé, jak záslužná činnost! a k ničemu to nevede a nikdy nepovede.

1 2 3 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.