Příspěvky uživatele „wiwinka01“

1 2 3 4 5 6 »

Re: do fitka chodím několikrát týdně...

Do fitka nechodim a presne takovi blbci jako jsou ti dva jsou duvod, proc se mi tam nechce, kdyz vidim, ze nikdo nepomuze kolegovi chlapovi, co by to mohlo udelat s krehkou zenskou dusi :))

Teda, s takovým prima nabouchaný...

Teda, s takovým prima nabouchaným klučinou jako ses Ty by kazda chtela chodit, hlasim se do rady jako první prosim, moc rada budu obdivovat Tvoje svaliky!! Nununu :-))))))

Skoda ze ty nicky zmenil, mozna...

Skoda ze ty nicky zmenil, mozna je vtip prave v nich :-P

Re: no klasika, když si kupujete koč...

brnensti vietnamci jsou nejlepsi, koncim tam v sobotu nebo nedeli rano pomerne casto a vzdycky jsme dobre pokecali :-D

Rra

A ja to taky docetla cele, a krom toho ze to na lamera nepatri, protoze to nema v podstate zadnou vtipnou pointu a ze autor si pouze chtel splhnout jak je prisny gramatik, jsem chtela jeste podotknout, ze se te divce nedivim, ze konverzaci utla, protoze sama podobne blbecky, kteri se chytnou blbosti a baziruji na ni a pak si nad tim honi sve ego, taky nemam v lasce.. Jo a s radosti kliknu minus :)

Hej to ,,x".. to je nejaky novy...

Hej to ,,x".. to je nejaky novy smajlik ? nebo uz se zkratilo i ono iksdé ? Dva dny jsem tu nebyla, tak nevim co je ted za trendy.. :-(

Re: Bioniklem bylo myšleno tohle...

Souhlasím s Deneb. Moje dětství je s legem neodmyslitelně spjato. Od stavění domečků, přes roboty, pak auta oládané na klíček, kdy jsem zataáčela na dálku provázkem.. Daleko lepší než, jak říkáš, teď ty mecha potvory ,,lego" kdy maš jednu destičku, z ní čtyřicet šlahounk§ (nebo nevím jak to nazvat) a můžeě z toho mít prima kopretinku a bojový tank zároveň..

Hej fakt hustokrutoprisna hlaska...

Hej fakt hustokrutoprisna hlaska!! Ode dneska s ni rtech vstavam, jim, vylucuji a taky usinam!! ;)

Btw muze mi autor vysvetlit o co...

Btw muze mi autor vysvetlit o co presne slo?!!!!

COZE??? Ja zustavam v tichem u...

COZE???

Ja zustavam v tichem uzasu !!!

Ne ja zasnu nahlas.. Ja RVU!!!!

1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.