Příspěvky uživatele „Obcan“

1 2 3 4 5 »

Re: kam zmizely puvodni prispevky??

hod to niekam, nech si to mozu pozret aj ty co nestihli :)

podla mna vtip ma byt v nevedomo...

podla mna vtip ma byt v nevedomosti ucastnika <B>...

Re: ufff, tak som v rozpakoch......

no ano to co pises by bola ta moja prva moznost ze si proste priatelka s neho spravila srandu, ozivila komunikaciu
ale ten komentar mi tam nesedi ( asi prvykrat :) neviem popisat presne preco (teda vedel by som ale bolo by to zbytocne a na dlho) pride mi taky povysenecky, arogantny

ufff, tak som v rozpakoch... bol...

ufff, tak som v rozpakoch... bola tato hlaska resp. konverzacia z "ona" strany myslena ako vtip, ironia (co komentar, predpokladam ze to postol ucastnik "on", skor nepotvrdzuje)
alebo to bolo myslene vazne (co komentar skor potvrdzuje) - v tomto pripade mi nieje jasne ze si niekto skor vybavi farbu pod nejakym "kodom" (#C91426) ako ked normalne povedane (vinovocervena)
.... asi radsej serem na to, bol by to zbytocne dlhy post
v prvom pripade (myslene ako ironia) pobavi ale v druhom je to skor na zamyslenie...

Re: Prečo bolo vlastne vymazané to v...

pravdepodbne mi na to nik neodpovie alebo rovno bude otazka zmazana, ale skusim
zhruba o com bol ten prvy koment ? (popripade od koho)

Re: uz toho nechajte

neviem aku castu mas interakciu s realnymi ludmi, ale ja si ten smajlik viem velmi dobre predstavit, dalo by sa povedat ze ho v reale vidim priam denne
nejaka ukazka
http://static1.spreadia.com/images/5b73b8/obj_bff0629766dea0a7e51213033ce04bbb2d1bc8ae.jpg

http://cowheadcow.files.wordpress.com/2010/06/xd.jpg

uz toho nechajte

"xD" or "XD", an emoticon used on the internet to express happiness or laughing very hard, verbally dictated as laughing very hard or "laughing to death." Also used generally to express a sense of amusement or gratitude"
http://en.wikipedia.org/wiki/XD

ocividne s tym ma problem len mala skupina ludi na SR/CR resp. lamerovi...

Re: A kam se teda kouká, když ne...

no qwerty som davno pouzival aj ja, nie ze by mi tak bolo lepsie (vtedy mi to bolo uplne jedno) len som nevedel prepnut klavesnicu :D
no ale teraz po tom "kurze" 10prstova HM by iritovalao aj mna nemoznost prepnut pomocou Alt+Shift na qwertz :D

to len mne pride cudna tato veta...

to len mne pride cudna tato veta: "vymyslíme všechny názvy pro kondom" ?

Re: Tak tady bych se nezlobil, kdyby...

v tom pripade by sa tu objavili prispevky typu: "vysocina", "vysocina-salam" atd...

1 2 3 4 5 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.