Příspěvky uživatele „Killercek“

Re: Off topic: No, a pak se lidi...

Stačí aby byl seřizovač CNC strojů, pokud furt někde lítá a musí něco předělávat, tak obvykle mašiny stojí a nic se nedělá... Pokud sedí, všecko jede a firma jen kvete, to samé platí o opravářích strojů, forem a podobných věcí :) ... Kdo tam nedělá, nepochopí, a už vůbec to nepochopí vedení firmy, protože pro ně je sezení známka lenosti a sabotování firmy.......

Re: Komu zase sibe s tim hodnoce...

Nemůžu více než souhlasit, těch 8 hlášek je zrůdnost přes jěště větší zrůdnosti :/

A co středník?

No, na to že jdeš na státnice, tak ti tam (tvému kamarádovi) chybí středník za SQL dotazem :-)

Kdepak, "jů ár not gey", ty si j...

Kdepak, "jů ár not gey", ty si jen totálně Blbej! :)

Re: Lidi, neblázněte, já se při...

Ajaj, tady se někdo snaží být nadmíru inteligentní :) Bohužel, musím ti říct že se ti dnes nezadařilo, ale nezoufej časem se to rozhodně otočí k lepšímu!
Bohužel, moje myšlenkové pochody občas přiloží nějakému slovnímu spojení vysokou prioritu smíchu a když toto všechno doplní moje fantazie nemohu se přestat smát ;)
Každopádně, šumící čaj by mohl být taky vtipný, kdyby si ten začátek tak neprodlužoval a nehodil za to "koment" ;)

Lidi, neblázněte, já se při před...

Lidi, neblázněte, já se při představě šumícího kafe smál asi 5 minut v kuse a teď na to nesmím moc myslet, protože mam nutkání se potrhat smíchy :)

Jednoduché

Zaplatíš, vytáhneš ji, rozbalíš, vyndáš vnitřnosti, nacpeš papír, šoupneš zpátky a zavřeš okýnko :)

Inteligence?

A co vaše inteligence chlapci? Nepřijde vám tak trošku trapné to co provozujete? Vím že se od pubertálních kluků nedá čekat mnoho, ale možná by jste se mohli zamyslet sami nad sebou kdo je víc "hloupoučkej" ach ta dnešní mládež, všechno samozřejmě ihned dokumentuje na video, bez souhlasu natočeného, jaké pak vám bude až se budete u soudu přít s někým koho jste bez jeho souhlasu natočily? Možná by opravdu neuškodilo se zamyslet, pokud vám to tedy s těmi "hloupoučkými" mozky jde....

Re: Kdepak je ten vtip?

Správně, navštěvoval :) Takže se známe?

Re: Kdepak je ten vtip?

Prosím pěkně, na kterépak škole ve Strakonicích jsi studoval/studuješ?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.