Příspěvky uživatele „cedricbixler“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Re: Co znamená "babicu bo babick...

ovšem babicu po babicku bych i rád ochutnal!;)

Re: Co znamená "babicu bo babicku?"

to znamená přeci babicu protože babičku

Re: <já> A já chci, aby byl mrtvej a...

<já>A já chci, aby byl mrtvej a ještě se vrátil!
Komentář: Ježíš Kristus

nějakej problém s opačnou sexuál...

nějakej problém s opačnou sexuální orientací, nebo jen první třída základky?

znám spousty hezkých němek. tohl...

znám spousty hezkých němek. tohle je jen mylně vžitá představa ošklivý rezatý gerdy jakožto archetypu typický němky.

Re: vysvětli komentář, jinak jsi...

v pravidlech to být nemusí, ale někdy je náznak horší, než čtyřicet prd..í v jedný citaci.
pro mě tyhle dětinský, xenofobní a šovinistický hlášky, byť třeba jen náznakově, tenhle předpoklad splňujou.

Re: vysvětli komentář, jinak jsi...

jo na tohl už jsem si zvyknul, takže mě to nerozhodí. přečti si to s klidnou hlavou a pořádně. nikoho banovat nebudu a ani nemůžu. zřejmě jsi nečetl poslední vymazanou nekorektní hlášku, kde se to xenofobií jen hemžilo. to byl impuls, kterej mě donutil pochybovat i o týhle.

ještě poprosím, co za hru je ET?...

ještě poprosím, co za hru je ET? enemy territory? to je jediný, co jsem našel.

Re: vysvětli komentář, jinak jsi...

já ono "tvé ponižování" pochopil přesně naopak, ale je možný, že to je tak, jak píšeš ty;)

ale tak nebo tak slovák čecha nebo čech slováka, nehodí se to..

Re: vysvětli komentář, jinak jsi...

to by bylo na delší debatu, blondýny, stejně jako policajti, jsou už určitej "vtipovej archetyp", tam bych nebyl tak přísnej. ale tohle rádobyvlastenecký urážení mě nehorázně štve. proto jsem chtěl vysvětlení, jinak já nic hlásit ani banovat nebudu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.