Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Edgarix“

<a> šetria peniaze ? Na nejakých vylepšeniach v online svete ?
<b> Pokud si to člověk chce tak či onak koupit, tak logicky ušetří ... ale to vám asi těžko můžeme vysvětlovat, protože tu jste právě proto, aby jste hatoval. Podle vaší logiky by pak nemohl člověk koupit nikdy nic, z čeho by pak mohl mít radost...
<c> řesně tak proto mám 23 EVIP od maminky z paušálu :DD xP

<a> Chlapci-sobota-smeták-živá hudba-já s bratrem-vy?
<b> Jo ja jsen pro

<mnau> cuski buski
<ja> cus
<mnau> nevolaj je tu mama
<ja> ok
<mnau> kde si sakra
<mnau> in minecraft
<ja> nwm
<mnau> vies kto som?
<ja> syn tvojho namakaneho tatka?
<mnau> ale in minecraft
<ja> salazan? zeby?
<mnau> trafaaaaaaaaa
<ja> vyhrávam IQ 5 :D (ach bože..)

Komentář: Im gonna kill myself....

<A> kdyz uz sem na ten call musel, mohl bych jim tam do toho mlaskat :-)
<B> pak grgnout a prdnout a na naslednou otazku "wtf" rict ze jsme multikulturni firma

Komentář: obed behem telekonference

<a> čau, hraješ hru Tera?
<b> ne
<a> já jo, je to kokotina

<a> Hele, nemá tu ještě někdo Daily Quest v Lokaci Real Life [Uvař večeři] ??
<a> Chtěl bych vědět jaký z toho bude odměna :)
<b> Umytie riadu :D

Komentář: WoWkař se nezapře :)

<ona> nebyla s vama bylo to tam fajn .. jenze vojta my dal hlavicku a me bolela hlava jak svin
<on> my?
<ona> ano
<on> tak jeste jednou to zkusime, my?
<ona> ano my jsme zenskho rodu a dal ji jen mě

<a> Veď ale Call of Duty to je simulácia vojny vieš?
<b> Ak je CoD simulácia vojny, tak potom Super Mario je simulácia parkouru.

Komentář: tomu hovorím presné prirovnanie :D

<padre> jeste jedno recko prosereme vsecko
<padre> tak urcite

<M> 15:31 no fajn, diplom může být C1, D3, R1 nebo T6
<M> 15:31 co to ale kurva znamená, to tam samozřejmě není napsané
<M> 15:31 no tak na detektivní práci už dnes nemám sílu
<D> 15:31 jo, jo... klasika
<D> 15:31 už děláš 31 minut nad rámec svého planu, ne?
<M> 15:31 31 minut? bych řekl tak 5 let :D

Komentář: kamarád zpracovává lejstra pro úřad

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.