Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Strop“

<a> To byl zase den. Jedna nejmenovana od nas ze tridy mela prelozit na hodine anglickeho jazyka nejakej clanek. Kdyz neprelozila ani jednu vetu, zacala se vymlouvat, ze tam jsou samy cizi slova...

Komentář: Ctvrty rocnik gymnazia

<a> ten nemec cheatuje!
<b> uz je mi jasny proc prohrali druhou svetovou... neslo v ni cheatovat

Komentář: Command & Conquer

<a> mam v uchu vodu
<b> nexcel by som :D
<a> co mam snu robit
<b> neviem nasypat sumienku
<a> :D diky

Komentář: rada nad zlato

<a> MY cesi jsme ale lamy.
<a> Cumim na bludiste a tam je otazka
<a> Jak se nazyva software co se nabizi zdarma?
<a> Mne se okamzite vybavi GNU/GPL a Opensource ale pak to zazenu tim ze tohle urcite neznaj
<a> 10 vterin
<a> posledni vterina a cerveny - Windows!
<b> OMG
<a> moderator - NE
<a> O setinu pozdeji modri - Microsoft?
<b> Ano toto je opravdu zdarma software.
<a> A to ses nekoukal na veris si.

Komentář: Kazdy prece vi ze je to MS-DOS ne?

<on> Jen mi rekni v cem jsou zeny lepsi nez muzi!
<ona> Dokazes varit, krmit psa, zarizovat si veci v praci a jeste pri tom kojit?
<ona> PWNED!
<on> Mno kojit opravdu nedokazu.
<on> Odkud znas PWNED?
<ona> Bracha :)
<on> Tak dokazes vypociat druhou odmocninu z 985 s presnosti na 10 des. cisel?
<ona> 31.3847096529
<on> A kua
<ona> PWNED x2

Komentář: on vs. ona = 0:2

<a> ahoj popises?
<b> popisem
<a> nahod temu
<b> kolkatacka si?
<a> tretiacka
<b> a na akej strednej skole?
<a> ja chodim na zakladnu skolu...

Komentář: deti :D

<a> já na naše jestli nemaj nějaký prachy... fotr mi takhle podává 50 a povídá: to ti stačí na jednoho jointa? :D
<a> taky sem mu povídal že na jednoho jo :D
<b> si mel rict tak na osobacka... jointy kourim tak za kilo
<a> třeba by mi to pade přihodil :D

Komentář: není nad podporující rodiče

<b> ahoj kdybychom se sesli a ja ti dal litr co by jsi pro nej byla ochotna udělat? septej prosim
<a> kopla bych ti do kouli

<ona> cauky. tak co ta tvoje nova netova laska?
<on> poslala mi odkaz na libko
<ona> no a?
<on> je to moje segra
<ona> reknes ji to? :D
<on> ani nahodou vis co jsme si psali za prasarny??????? jsem se malem zblil jak jsem to uvidel
<ona> heh to neni dobry
<on> proc?
<ona> lucka ted sedi vedle mne

<ona> Je mi špatně.
<on> Z čeho?
<ona> Ze všeho.
<on> Z čeho všeho?
<ona> Já nevím... že to nedám tu školu.
<on> Ale dáš. A i kdyby ne, tak se svět nezboří. To se spíš zboří před tvou krásou.
<ona> Zas tak pěkná nejsem.
<on> To je fakt, ale svět taky není tak stabilní...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.