Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Johny--X“

<status> Taky už chci, aby mi někdo říkal ty dvě slova...těch krásných šest a dvě písmen. Jsou to ta nejkrásnější slova, které může člověk slyšet :((
<komentář> mám takový dojem, že v případě delšího hledaného slova se jedná o "koitus"

<a> To uz sa neporovnava kto ma vacsi?
<b> Nie teraz je dolezite komu dlhsie vydrzi

Komentář: diskusia o novych NAND :D

<a> když máš absolute div v absolute divu tak se nediv
<b> coze?:D

<jana> prodam opich! znacka specha
<jana> *opici...

Komentář: fb v patek vecer

<a> Ty se tlemíš tak, že to škodí Tobě i lidem ve Tvém okolí..:D

Komentář: Když <b> chytí výtlem..=)

<a> Už jsem vymyslel taktiku, jak se dostat na tu školu, i když se tam hlásí 600 lidí.
<b> Jak?
<a> Všechny před vchodem postřílím a samotnýho mě už vezmou ne?
<b> Tak leda do basy, vole! :-D

<> 1. Svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svých zubů. 2. Všichni idioti, po přečtení první pravdy to vyzkoušejí. 3. První pravda je lež. 4. Právě teď se směješ, protože jsi idiot. 5. Určitě to přepošleš i dalšímu idiotovi. 6. Stále máš na tváři takový ten stupidní úsměv.
<babička> Já mám ale zuby v hrníčku v kredenci.

Komentář: To jsem kdysi jen tak ze srandy poslala babičce řetězovku :)

<a> za 45 minut jdu do schranky, a jestli to tam nebude!
<b> tak? :D
<a> tak te prokleju :D
<b> :DDDD
<a> proklinam te vecnymi prdy!! :D
<b> ja jak sem si to precet tak sem si usral :D:D
<a> lol, tak to je poser! :D:D

<a> mrkni co jsem našel
<a> "ok dej seyf me from sege attack taim ends and may wilage is un seyfty naw pleyer wit larger lewel hu hew a lider ken go and teyk a may wilage ander control i get 300-400 points and i hewed 3 archers only bat hi ger larg armi and llider ofkors i understend hi get honor penalty bat its reali unfear wit wot i nead seyf mai wilig leyteri wil i lost may wilage in eny wey i tink! in futer!. =0"
<b> co to proboha je?
<a> zdá se, že vypatlanština už se šíří světem

<ona> Jak mohl někdo vymyslet "Velikonoce" .. ://
<on> abyste konečně mohli legálně dostat do držky :D

Komentář: Pravda,pravda :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.