Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Traitor“

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<a> dneska jedu do Plzně
<b> ja do pice :D
<a> enjoy, taky na metalovej koncert? :D

Komentář: vikend

<a> cau hele jak udelam ve wordu metr ctverecni???

Komentář: kamos stavar...

<Martin> -=9-=9-=
<Martin> to nebola odpoved
<Martin> hral som sa na s. hawkinga
<Sonia> :-)
<Martin> dal som si klavesnicu na operadlo stolicky
<Martin> a vozil sa jak na voziku
<Sonia> mate vo firme kamerovy system?
<Martin> hej
<Martin> kurva
<Sonia> :-)

Komentář: Nuda v nadnarodnej korporacii

<darkcraft> ted se planuje nakup novych vlaku pro metro, ktere bude ridit pocitac
<darkcraft> doufam ze to nepobezi na windowsech ;)
<krym> rofl
<darkcraft> to by ty vlaky taky mohly zacit letat nebo tak
<krym> alebo by otvarali dvere za jazdy, obcas by zostali stat v tuneli. potom by im odpadla polka kolies
<krym> a nakoniec by sa restartli do recovery rezimu a by sa zvacsili a zhranateli kvoli rozliseniu
<darkcraft> :)))))

<JL> se mi zdál šílenej sen...
<Luke> jakej?
<JL> že sem čekal děcko!
<Luke> no a?
<JL> no že já ho čekal
<Luke> lol
<JL> a porodil a místo děcka to byli gumoví medvídci v sáčku od haribo a ještě sem někomu tak smutně říkal "nejez je, vždyť sou moje" :D
<Luke> lol :D

Komentář: k tomu není co dodat, prostě komunikace večer na ICQ :D

<darkcraft> pici zeru si tak bagetu a najednou nesnesitelna bolest
<darkcraft> tak si rikam wtf
<darkcraft> a cumim, sem se kousl do prstu :D

<mali> no visim n 2 analoch
<mali> kanaloch
<mali> kua neprijemny preklep

Komentář: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net

<mirek> Zdar, tak jsem myslel, ze vejska mi bude vymejvat mozek, a zatim mi vymejva tak akorat jatra...

Komentář: Prvni rocnik na VS, pul treti rano :)

<a> inac aj ja vypadam jak kkt
<a> mam punk hairstyle
<b> fotku :D
<b> akoze nagelovane alebo riadne vystrihane ?
<a> aj aj
<b> wow
<b> co taka rapidna zmena hairstylu?
<a> ja sa praveze nepamatam :D
<b> LOL!
<b> jezisi :D
<b> smejem sa
<a> nj
<b> boze :D
<a> tak nemam pit no

Komentář: btw je to metalista :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.