Hlášky hodnocené záporně uživatelem „queeny31“

<a> prave sem stravil prijemnou pul hodinku na help lince internet bankingu resenim proc mi nejde se prihlasit... po pul hodine sem zjistil ze mam porad zaply DOTA keys XD chudak marka kdyz sem ji to vysvetloval ze uz vim co se posralo vypadala ze ji praskne zilkaXD

Komentář: Facebook

<a> keby tam dáš 7, tak on má tie drivery vstavané, nechceš skúsiť?
<b> ee..toto je starsi typ pocitaca ....mozna grafiku a ram nato ma ale nevim ...neotahol by to
<a> jáj jasne, a linux??
<b> to nema skoro nikto ...mozno studenty na notebookoch .....ale rozmyslal som na Megintoš ...take volačo neviem ako sa to pyše aj o tom som počul

<a> Sak ale Suzuki DR su 61 konove a Yamaha TT 41kon... Ja by radsej pevnejsiu
<b> no sa silnejsie,ale aj dos velke mumie su to
<a> Sak ale ja som aj dost velky kokot
<a> Myslim akoze velky
<a> ze som vysoky a tazky...

<a> čau
<a> chceš vtipnou historku?
<b> jasně :):)
<a> to jsem tě jednou takhle potkal na chatu...
<a> jsme si...blablabla...
<a> nemohl jsem se nezmínit, jak úúúžasná jsi v posteli...
<a> už ti to možná dochází...
<b> hmm... :):)
<b> (vzhledem k tomu, že si nepamatuju, kdy jsme si naposledy psali na chatu, tak asi jo ;))
<a> ano psal jsem jiné Tereze, bohužel jsem ji (tebe) na tom mrňavém obrázku nepoznal. alespoň ne včas

11:05 <a> <b>?
11:57 <a> <b> si tu????
12:03 <a> omg <b> si tu
12:08 <b> no co chces ?
12:08 <a> konecne, ako sa mas???

Komentář: asi ho to moc zaujima :)

<a> Jsem chtěl zase jednou ušetřit
<b> copak? :)
<a> Tisknul jsem materiály na ájinu
<a> Obrázky přece tisknout nebudu, škoda barvy
<a> Až při hodině mi došlo, že jsou tam úlohy na práci s obrázky

<> Chtěla bych být psychologem
<ona> Nechtěla si říct psychopatem!

Komentář: V tom zas takovej rozdíl není

<a> Kámo <c> měla v technice u ošetřováni akumulátoru napsané, že "dolijeme elektrolyty dest. vodou"
<a> a borka na mě dešťovou?

<a> čau, psali ste něco ve škole?
<b> ani zápis
<a> jakto?
<b> sem neměl tužku...
<a> děvko:D

Komentář: nj školní lavice :D

<DaW-WiD> pičo máti IT technik hadr...
<lasinorel> houby! sem s tim,a: to si rád přečtu
<DaW-WiD> ale, přišla, zapla počítač a prej kam má dát CD...
<DaW-WiD> tak říkám do CD romky
<DaW-WiD> do čeho?
<DaW-WiD> do tý horní ďoury na CD
<DaW-WiD> aha... a jak to otevřu
<DaW-WiD> klikneš pravým a otevřít
<DaW-WiD> na na co?
<DaW-WiD> na obrázek s tim CD
<DaW-WiD> aha
<DaW-WiD> cože pravým..?
<DaW-WiD> OTEVŘÍT
<DaW-WiD> jo dobře
<DaW-WiD> a jak zkopíruju tu písničku.?
<DaW-WiD> pravým a kopírovat
<DaW-WiD> jo mám a kam se to zkopírovalo?
<DaW-WiD> ještě nikam
<DaW-WiD> dyť si říkal kopírovat
<DaW-WiD> jo ale musíš to ještě vložit
<DaW-WiD> kam?
<DaW-WiD> to je jedno kam chceš
<DaW-WiD> tak třeba na plochu
<DaW-WiD> tak na plochu klikni pravým a vložit
<DaW-WiD> píše to soubor existuje...
<DaW-WiD> musíš si dát na lištu to okýnko CD aby si to mohla dát na plochu
<DaW-WiD> cože s nim musim?
<lasinorel> no to ne :D bolí mě břicho :D
<DaW-WiD> počkej, ještě nekončim :D
<DaW-WiD> minimalizovat
<DaW-WiD> a to je co?
<DaW-WiD> [nasranej vstanu a du k PC] tady na to klikneš
<DaW-WiD> kam to zmizelo?
<DaW-WiD> tady je to na liště
<DaW-WiD> ahaaaa...
<DaW-WiD> a jak to dostanu zpátky?
<DaW-WiD> že klikneš na lištu
<DaW-WiD> nic to nedělá...
<DaW-WiD> na to kde svítí to okýnko s tim zavřeným CD
<DaW-WiD> aha..
<DaW-WiD> a teď mi zmizela plocha
<DaW-WiD> tak to zase zminimalizuj
<DaW-WiD> čim že to bylo? jo počkej už vim...
<DaW-WiD> tak a teď na plochu dej pravým a vložit...
<DaW-WiD> no mám...
<DaW-WiD> no vidíš a je to
<DaW-WiD> a jak to dám na disketu?
<DaW-WiD> Dokážeš si představit, že "opakuj postup z CD na plochu" moc nezafungovalo, takže všechno znovu...
<lasinorel> no to néééé :D prej nic extra :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.