Hlášky hodnocené záporně uživatelem „ladys91“

<on> Právě se mě někdo ptá co mám na sobě :D :D :D asi odpovim skafand, nebo popravdě, trenky a košili?

Komentář: Kecal.cz

<a> jo tak vcera som robil skusky z autoskoly
<a> rano, a som isiel na bus, som si cestou samozrejme este v potravinach kupil plechovku piva
<a> ale potom ma napadlo ze kedze je pred tym aj test, tak to pivo bude lepsie asi ani nepit.
<a> no a test na plny, a potom prisla jazda, asi 2x mi to zdochlo
<a> a policajt sa ma spytal velice teatralnu vetu ktora mi navzdy utkvie v pamati:
<a> "k**va <a>, to aj pri t***kacke ste taky nervozny?"
<a> a nakoniec po jazde povedal
<a> "bolo to zle, ale podpisem vam to s tym ze predpokladam ze vasa soferska kariera nebude mat dlhe trvanie."

<A> Přidal video "Jak začít boj s prokrastinací"
<A> Rozhodně mrkněte.
<B> Jojo, zejtra na to kouknu :)

Komentář: To bys měl :D

<T> no a to ma co za výhody?
<M> nemusíš si kupovat drahý original a funguje to úplně stejně
<T> jo a nemuze na to nekdo prijit? ze by pro me treba prijeli a sebrali mi notas uz naporad za trest?

Komentář: holky no ..

<a> na tomhle noťasu rozběhám BF3 n aplý detaily bez problémů
<a> na plý*
<a> na plný kiurva
<a> ...

<a> Já ti neříkám, že to děláš, já ti jenom říkám, že je to špatně

<a> Čau :D
<b> Čááu :D
<a> kámo já končím..
<b> Co je? :/
<a> Máma s bráchou šli do kina, táta je na chalupě. Řek jsem si že si půjdu lehnout a pak se probudím a stojí nade mnou máma a ptá se mě proč spim na kuchyňskym stole. Řek jsem jí že neni jediná kdo to neví. :D
<b> :D:D

<a> no <c> je online
<a> kebyze ma fb funckiu jebnut hrable do riti a hrdzavy klinec do oka tak by to bolo fajn

Komentář: ked niekto treti den neodpisuje na dolezity mail, ale na FB je

<A> Asi nevymyslim nic lepsiho, nez grepovani logu na nejaky vyznacny hodnoty
<B> A zkousel jsi i pomerancovani a citronovani logu?

Komentář: Není grep jako grep

<a> šetria peniaze ? Na nejakých vylepšeniach v online svete ?
<b> Pokud si to člověk chce tak či onak koupit, tak logicky ušetří ... ale to vám asi těžko můžeme vysvětlovat, protože tu jste právě proto, aby jste hatoval. Podle vaší logiky by pak nemohl člověk koupit nikdy nic, z čeho by pak mohl mít radost...
<c> řesně tak proto mám 23 EVIP od maminky z paušálu :DD xP

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.