Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Traitor“

<Vaclav> nemate nekdo dalekohled? na te gastronomce je v jedne tride docela kocka...
<Arcao|s_pejskem> Vaclav: kery okno?
<Vaclav> 1 nezamrizovane patro, 3. okno od leva
<Vaclav> ale nemam nasazene bryle.. tak posud sam.
<VILMA> voayeri
<Arcao|s_pejskem> hm, tak tam moc nevidim, maj tam tmu
<Lachy> SEX SEX SEX . Taky dobry.
<Vaclav> ted ma hlavu na rameni
<VILMA> tak to je pekna seredka
<VILMA> ja radsi holky s hlavou na krku :-)
<kelvinecek> Arcao|s_pejskem vyfot to
<Vaclav> aha. rikam, ze potrebuju dalekohled
<Arcao|s_pejskem> kelvinek, z toho bude prd
<Vaclav> ted se diva
<Vaclav> kocha se
<Lachy> Vaclav: Oblec se ty prase.
<Vaclav> Arcao|s_pejskem: vystrc z okna prdel, treba otevre okno a ja ji pak vyfotim...
<VILMA> probohy dej si pod hlavu nakej hadr nebo si poslyntas celej parapet :-)
<VILMA> -y +i
<VILMA> ale vypada to pekny ... slyntat :-)
<Arcao|s_pejskem> rofl
<Vaclav> slyntat s tvrdym?
<kelvinecek> jasne, kdo by slintal na kundicku s mekkym
<Lachy> Tvrde slyntat.

Komentář: Sex, voayerstvi, paparaci a ta nase cestina...

<a> ja jsem takyu uplne na sracky
<a> ani vyhonit me nende :(
<b> tohle jsem zrovna nepotreboval vedet:)

<enviro> (kurva to sem se lek)
<xyz> čeho ?
<enviro> já ti dám čeho...já ti ho ukážu! zahoď tu myš!
<xyz> :-P teďka držím něco většího a tvrdšího :D
<enviro> flašku, ne? :D

<a> teď nemůžu.. du stahovat porno
<a> teda hry
<b> jasně
<a> fakt! já se přepsal
<b> tak mi ty hry někdy vypal:)

Komentář: :)

<a> Hele draku nemas nejaky cislo do bordelu tady v okoli,kamosky shanej striptera.
<b> to fakt nemam
<b> pockej zeptam se fotra

Komentář: a je to v suchu

<zbišek> hej napsala me baba do ktery sem vcera valil ... ty jo ona me rekla ze se menuje monika .. tak sem ji rikal jak sou moniky skvely a tak ne ... a zjistil sem ze sem se preslechl ze se menuje marika ....

<Filip> uz si ji pripravil o panictvi?jesltli reknes ze ne tak ti neverim
<zitl> ne
<zitl> kdyztak o panenstvi :D

Komentář: fakan se vyptava

<BlackChar> zrovna přišla teta a jdeme péct cukroví xD
...
<BlackChar> kua! sotva přijdou, tak na mě vylejou vařící tuk Xx

Komentář: Pečení je radost - Hera je pečení

<dodoš> zažívám dežavi
<dodoš> ale kruty
<tormenner> jakto ?
<tormenner> povidej
<dodoš> ted sem tak přemyšlel na kuwa sem zapoměl nad čím, a ted jako sem si uvědomil proč nad tim přemyšlim když už sem to dávno tak dělal, ale pak sem si uvědomil že sem to vlastně ještě nikdy nedělal ale že je to kruty dežavi
<dodoš> :-D
<tormenner> Tak to je i na mě moc :-D

Komentář: zbytkáč

<a> tak sem dneska zjistil ze sem fakt skvelej chovatel ... zelva ma ve vocich 2 mesice infekci a me to doslo dneska
<b> :D
<b> jak došlo?
<a> ja sem puvodne myslel ze to je standardni procedura na zimni spanek ..ale nebyla

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.