Hlášky hodnocené záporně uživatelem „crooty“

<Tomano> Co to je?
<Jana> příroda
<Jana> taková věc kterou uvidíš
<Jana> když vylezeš z té tvojí kobky ;)
<Tomano> tyvole další...
<Jana> a vypneš počítač ;)
<Tomano> Mno, když ten obrázek srovnám třeba s přírodou z Oblivionu, tak sice má větší draw distance a antialiasing, ale nemyslím si, že bych kvůli ní odcházel od počítače. Kromě toho se tam některé stromy celkem opakují, nebe by potřebovalo víc HDR nasvícení a některý textury tam jsou vysloveně trapný.
<Jana> cože???
<Jana> co je oblivion???
<Tomano> Taková věc, kterou uvidíš, když vlezeš do kobky a zapneš počítač. ;)

<G_omez> cau newis kde se da stahnout photoshop?
<Mortimer> warez nepodporujeme
<G_omez> twe ja nechci zadnej warez jen photoshop normalni
<G_omez> a co je ten warez? da se to negde stahnout?

<Anri> hehe tyvoe 1. krok
<Anri> vytvořil sem texťák
<Anri> 2. krok
<Anri> pojmenoval sem ho projekt xD
<Anri> tyvoe to jde jak po másle
<Anri> ale už se mi nechce xD
<Anri> zbytek až večer, du pařit :D

Komentář: Projekt

<Jeřři> Terko, proč nikdy nechceš aféru?
<Terka> No to víš, jsem frigidní a navíc panna až do svatby... :)
<Jeřři> Doufám ale, že jsi nezapomněla, že budu mít v létě volenej barák...
<Terka> To mám brát jako nabídku k sňatku? :)

Komentář: Originální žádost o ruku

<miira> To mi pripomina jak mi spolubydla vykladal, ze byl jednou na Orave, sel se nekam k lesu vychcat a medved... Tak se prej zrovna i posral :D

<a> Asi jsem přišel na to, proč na Linux nejsou skoro žádné viry - jednoduše nejsou potřeba. Když totiž se totiž nějaký začátečník na něco zeptá, tak ho obvykle odbyjí s rm -rf, tak proč se namáhat s psaním nějakých virů? :)

<jancaaaaa2> miluju když mi tvůj peniz zajede do prdelky, nemáš zájem?
<Mayheem> jancaaaaa2: tady ti nikdo penize do pr*ele rvat nebude...

Komentář: :D Asi blondýna :D

<unknown> ahoj vsichni potrebuju poradit
<HyperMario> A s čím?
<unknown> no... nejde mi ping mezi 2 pocitaci v domaci LAN...
<zralocek> no to je jasny - chyba mezi zidli a klavesnici
<HyperMario> a jaké máš nastaveny IP adresy?
<unknown> na 1. PC je 192.168.1.2 a na druhym je 154.784.459.14

Komentář: nedostatek IP adres - žádný problém

<simko.zero> tak jako linux je na dvě věci...
<Ondy.Boom> simko.zero: na server a na desktop

<a> racionalne uvayujici clovek by rekl ze za to muzes ty
<b> ale ja se ptal na tvuj nazor

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.