Hlášky hodnocené záporně uživatelem „KaseO“

<a> když ma notebook linux je to dobrý ?
<b> Da se to vyměnit na windowsy
<a> (odkaz na nejaky notebook)
<a> a jakej je v tom rozdil ?

<a> začni žrát něco na paměť sklerotiku :p
<b> aby ste vseci pojebali aj brno !
<a> díky no... nebyly buchty a pochopitelně za to můžu já :D
<b> tak rikam abys pojebal aj brno
<b> mej to v pici
<a> v Brně už jebeš ty... tam já jebat nebudu :D
<b> ani ja
<b> ...
<a> nee :D
<a> vy jste se rozešli? :D jak to? :D

<a> Měli už byste přestat s těmi narážkami na Lukášovu tloušťku. Vždyť on je v jádru docela křehká duše.
<b> Sice je možná křehká duše, ale obalená v silné vrstvě tuku.

<a> Nechtěl bych mít fyziku.
<b> Já mám fyziku ráda.
<b> Když odpadne.
<b> Nebo když chybí učitel.
<b> Nebo když zruší písemku.

<A> si tu?
<B> jo, copak?
<A> sa nechcu dvere do kancelarie same uzamknut, nevies ako na to?
<B> jebni do toho otevirace ve futrech nekolikrat pesti z boku
<B> cos cekal za radu :-) ?
<A> nieco moc komplikovane... jebol som a funguje

Komentář: Support k elektronickému přístupovému systému ve firmě...

<kamarád> jsem si dal dneska krasnou trinactku ;-)
<> jako holku? :-O
<kamarád> :D :D
<> prase :D
<kamarád> jj... jmenuje se Dora Pracovní
<> :D to je děvka co?

Komentář: dvojsmysl

<a> To byl včera brutus na tý kalbě kterou <c> pořádal...
<b> Jakto?...
<a> No... Ze začátku všechno OK, prostě kalba dle me gusta. Když bylo tak 11 večer, tak tam přišla <d>. Obarvená z blond na hnědo. No a sám víš jakej je <c> rejpal. Začal se tam s náma vybavovat jestli je obarvená i tam dole. Se tak o tom bavíme a najednou se zvedne podnapilej <e> a přez celou místost se zeptá <d> na její "přibarvení" :D...
<b> :D:D:D... Nene :D
<a> Ale to není všechno :D. Po její reakci: "Jako hnědá, jo?... No jsem", to završil <z>, který slyšel maximálně půl našeho rozhovoru:"Tak to se ale nesmíš utírat ze zádu dopředu"...
<a> V tu chvíli výbuch smíchu celého pokoje. A <d> jsme celej zbytek kalby neviděli.
<b> :D:D:D
<b> Až teď mě sere, že jsem tam nebyl :D

Komentář: JIný už to nebude :D

<a> Doháje! Mně jde tak pomalu net!
<b> Tak zkus vypnout to p*rno... a třeba to pojede líp ;-)
<a> Prosmtě, já nestahuju p*rno
<a> Já to mam jak Simpsonovi- mam v kompu 24 sérií a vždycky se najde díl, kterej jsem už dlouho neviděl

10:40:10 <ja> cest
10:40:15 <ja> muzu?
10:40:36 <ja> nemas nejaky dobry tip na pismo, ktere navozuje pocit "tradicnosti" ?
10:48:20 <kolega> záleží hodně na tom, jaký typ tradice to je - pokud se zákazník s přáteli schází na oslavě narozenin Adolfa, je to sice pěkná tradice, ale uznej, že nic než švabach by tam nesedlo :)

<a> dal sme slib svýmu druhýmu já a když to někomu řeknu tak se hned moje druhý já nasere na moje první já kuli tomu že poísralo slib, ledažeby sme izolovali mé druhé já nebo ho alespoŇ uložili do tranzu a pak nějak otevřeli pusinku měmu prvnímu já ale hlavně mé druhé já se to nemsí dozvědět.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.