Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Lyachtu“

<a> ahoj, pokazilo sa mi auto zoberes ma zajtra do skoli?
<b> to mam akoze kvoli tebe vstavat?
<a> vsak ale ja idem az na 9:50
<b> to mam akoze kvoli tebe vstavat?
<a> na kolku ides ty?
<b> mal by som na 8:00, to mam akoze kvoli tebe vstavat?

Komentář: <b> tento rok este neprisiel pred 11:00

<a> tu stranku do skoly sme mali nakodit na kedy?
<b> nvm, asi na zajtra
<a> mas to?
<b> co myslis? btw. prakticke matury su kedy?
<a> neviem

<a> GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !
<b> čo ? aký gol ? :D
<a> nvm, cvičím si ako budem kričať keď budú Majstrovstvá sveta v hokeji :D

Komentář: Slovensko žije hokejom :D

<a> paneboze nektery lidi sou takovi...
<b> proč?
<a> aaale, hraju si hru, pulka lidi ve specu, prijde dalsi, hodi ho do specu...pak chtel zpatky...ja mu rekl, at napise kick cc join do konzole a to pako zaplo Xbox...

<a> čau, jak je?
<b> sedim si ve studovne a nestuduji, pisu an icq
<a> :-)
<a> Já jdu udělat nádobí a pak půjdu tvořit referát o Aztécích....
<b> lol
<a> hm, kočka mi právě restartovala počítač...
<b> nechápu, jak to udělala,ale je fakt moc šikovná
<a> jdu rychle udělat to nádobí...
<b> lol

<a> tak mu mám napsat?
<b> jestli nemáš co dělat, tak mužeš, já dělám protokoly
<a> no zrovna sem si chtěl pustit nějaký pěkný romantický péčko

<a> Tak dneska jsem napsal 5 stran bakule
<b> hmm
<b> já zas nemůžu sehnat skéro

Komentář: Každý máme jine priority :D

21:21 <fundix> Sraz FAV - není omezeno jen na FIS, ale určeno pro všechny alkoholiky :-D (Pivnice U BERÁ**A Masarykova 24 Plzen, Czech Republic)
21:21 <fundix> pujdem?
21:22 <lerw!g> jj
21:24 <fundix> jj ze pujdem? ale nevim kde to je
21:26 <lerw!g> Pivnice U BERÁ**A, Masarykova 24, Plzen, Czech Republic

<a> zítra do školy si beru boxera.
<b> jéé ty máš hafánka ??? :)
<a> koho ?
<b> no háfánka pejska.
<b> juuu a jak se jmenuje ? :)
<a> nespadla jsi i na hlavu ?? nemyslim boxera jako psa, ale to kovový na pěst abych <c> zmlátil za to co ti udělal.

Komentář: Co všechno se stane z pádu na zadek :D :D

<a> mám notebook v opravě
<b> co je mu?
<a> je to Acer...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 24 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.