Hlášky hodnocené záporně uživatelem „crooty“

<a> tak co ides pozerat film?
<b> ne zatial
<a> tak ides do mesta?
<b> ne zatial
<a> a co budes robit?
<b> ne zatial
<b> ehm...
<b> neviem zatial :)

<a> sem velmi bystrá a inteligentní dívčina
<b> to ti rekl kdo?
<b> sama bys urcite na takovou ptakovinu neprisla... :-D

Komentář: škárlení po icq

<a> čéče teď jsem měl super debilní otázku na ICQ od zákazníka, prý který metal gear solid je novější jestli dvojka nebo trojka? :-D
<b> hehe to sou vemena ty lidi
<a> no hrůza, fakt někdy čumím

Komentář: co bylo driv, vejce nebo slepice?

<a> Dnes u me byl sef, pripadal sem si jako gynekolog
<b> ???
<a> Stal predemnou a tvaril se jak p**a

<a> cau ja by som sa ta chcel spitat ci by si by si ma aspon neviskusal dat adminom lebo ja uz aj velmy dlho hrajem na pro1 aj pro2 ci by si aspon neviskusal ja by som urobil aj web pre proserver pls aspon viskusaj maj sa
<Seehank> kamo tipnem spravne ze nemas nad 16 rokov?

Komentář: Gramatika nepriatel mladych...

<a> a ty si nebo ako predstavujes?
<b> ...ehm ...v nebi je to take iste ako tu na zemi akurat je tam internet bez agregacie...

Komentář: :net freak:

<a> Jak je ten web s tema hlaskama?
<b> www.lamer.cz
<a> aha ja zkousel www.lemur.cz
<b> :))) a co tam bylo
<a> no Lemur, co jinyho :D

Komentář: lama k lame (lemurovi) seda :D

<Vasik> Mam novy obev
<Benik> Co jaky?
<Vasik> Ja ji neznam, jezdim s ni kazde rano v autobuse.
<Benik> A nejsi schopny ji neco rict :D
<Vasik> To neni tak lehke
<Benik> Nekdy pojedu s tebou
<Vasik> Budes slintat
<Benik> Popis
<Vasik> No ona nastoupi, ty zcervenas, poslinas se a budes mlcet stejne jako ja.
<Benik> Ale popis ji vole :D
<Vasik> Jo tak :D

Komentář: Ale hlavne ze si rozumime.

<Harri> vždycky, když na ten odkaz z lamera klikám, modlím se, abych tam nebyla já :D

Komentář: Mas to mit ;)

<Rencol> hej tak to je moc!
<Rencol> jsem byl v hospode s prazakem a plzenakem
<Rencol> prazak rikal ze si da staropramen,ja ze si dam starobrno a plzenak prej ze si da dzus kdyz my si nedame pivo :D
<Warr> rofl
<Rencol> no fakt, byli jsme jak chodici vtip :D

Komentář: tomu se rika nekoho setrit :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.