Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

<a> Neznáš nějakou 18 co hledá vážnej vztah?
<b> znám
<b> ale jmenuje se Tomáš

<a> Ach jo muj tata je asi vazne zdegenerovany...
<b> proc?
<a> to ze nevi kolik mi je a v jakym rocniku jsem , to je este celkem normalni , na to ze mi pise sms ktere zacinaji Muj Milacku atd. (zrejme pro mamu) to bych si taky zvykl , kdyz se me z niceho nic pta jestli bych s nim nechodil na Jogu to mi prijde kapku zvlastni , ale kdyz prijde z prace oznami ze ma zizen a naleje si pivo do talire...to uz je celkem husty...

<a> to je kazde zkouskove taky bordel na facebooku a tak?
<b> ne
<b> dřív neexistoval, tak byl bordel na kolejích, nablito ve sprchách a tak

<a> Tak co ta párty?
<b> Byly jsme venku a trošku jsme to přehnali s marihuanou.
<a> Jakto?
<b> Honila nás po lese mrtvá srna
<a> ?
<b> Taky to nechápu.

<a> Jedna zajímavůstka z en.wikipedia.org: "Je dost zvláštní, že některé sekundární DNS servery Vatikánu jsou pojmenovány po Egyptských bozích, jako seth.namex.it, osiris.namex.it."
<b> Ha ha, to mi připomnělo zábavnou historku, kdy jsme jeden čas hostovali web České biskupské konferenci a oni poté, co obdrželi první chybovou hlášku, vyděšeně volali, že jim posílá nesrozumitelné zprávy nějaký MAILER-DAEMON!

<a> zdravim,kocky,dnes pojedu pres Karlovy vary,Plzen,Prahu,Hradec Kralove,Pardubice,Olomouc,Ostravu,Zlin ,Brno a Jihlavu,nechtela by nektera zajit na kafe,i neco vic????

<tom712> uff, pučit matematikovy vrtačku, to byl nápad
<tom712> ale snažil se, dokázal do betonu udělat díru vrtákem do železa

<a> Táta rozfoukává oheň v krbu, usere se a povídá: "Foukam na nesprávnou stranu, co?"

<a> teď čtu větu a chápu v ní možná tak čárku mezi slovama :D např. ohřev absorbcí elektromagnetické iontové cyklotronové vlny ionty, cyklotronní elektronovou rezonancí, vstřikováním neutrálního svazku - také pro dodání paliva, ohřev parametrickými vlnami - využitím intenzivních mikrovlnných nebo infračervených laserových svazků
<b> já chápu ty citronový vlny a jointy

Komentář: každý v tom vidí něco jiného

<a> Učitelka v účetnictví nás dnes učila odepisovat auto :)) prý to trvá pět let.
<a> Zajímavý. Já ho odepsal na první křižovatce za tři minuty.

Komentář: Favorit - nabourat a zahodit.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.