Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Markuus“

<Mára> čus
<Mára> budete večer v Billu?
<PAiN.ther> neni dneska streda??
<Mára> no jo :D
<Mára> tak v pátek

Komentář: pivni zavislaci maji patek porad :)

<a> Ahoj CO DĚLÁŠ? CO JSEM TO ZMÁČKLA ŽE MI PÍŠOU VELKÁ PÍSMENA?

<shamus> vymyslel jsem ambiciozni projekt
­<Reaver.man> a jeje :D
­<shamus> zajistim, aby platilo, ze 0=1, coz povede k zapaleni celyho vesmiru

<a> take trpis nedostatkem sexu?
<b> trpim nedostatkem slecny a to implikuje nedostatek sexu
<a> a nejakou slecnu mas a ona nema cas nebo ani zadnou nemas?
<b> ani zadnou nemam
<b> a zastavam pravidlo, ze sex by mel byt aspon symetricka relace..
<b> ...tranzitivni byt nemusi ale mohla by
<b> a pak kdyz je clovek vybiravy to dopada ze sex je jen reflexivni..:(

Komentář: ze by informatik?

<crustie> kurvaaa
<crustie> krec krec v noze
<crazyminsc> nemas honit s natazenejma nohama :)

<a> Cau. Tak dneska rano me cekalo na pc prekvapeni. Misto win tam bylo kubuntu. Jenze si nepamatuju. Tak nevim jestli jsem to delal po tom co jsem se vratil z hospody

<Goblin007> halo lidicky nemate nekdo nebo neznnate krec na ut04 aby se me objevovali servry pomoste nekdoooo prosimm hafo moc
<k2197> krec?
<k2197> tu mam tak leda v noze
<xxx> von se na tu krec pta snad na kazdem hubu

Komentář: to je krec...

<Radek> kolena sou progress bar?
<Radek> fakt to facha? :DD
<Tomas> no, asi nemas holku, vid? :D
<Tomas> facha, no :D
<Tomas> jednou jsem se dostal az za 100%, asi jela na Woknech :D

Komentář: Doplnek k http://www.lamer.cz/quotes/show/1575

-!- m0rf has joined #cz
<m0rf> kuwa proc sem furt lezu
-!- m0rf left #cz []

Komentář: no proc?

<Petulka> ahojky
<m1c4a1> cauec
<Petulka> jak je?
<m1c4a1> programatorsky :-)
<Petulka> paa

Komentář: Tadle holka už pochopila, že si s ní psát asi nechci. :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.