Hlášky hodnocené záporně uživatelem „DarkAngel“

<a> minulej víkend jsme byli na gold coast a sedíme u fishburgerarny a pojídáme nějaký mořský potvory ... když tu mě posral racek ....
<a> když jsem se umyl a sednul si, tak mě posral znova

Komentář: kamarád z australie

<Arch_Mage> Jak to jde ?
<Rencol> jako cigán do práce
<Arch_Mage> Tak to asi zrušíme co ?

<rimrak> zaklad je na ucit se 7 ruznych odpovedi
<rimrak> a ty tam pak napsat bez ohledu na otazky

Komentář: Priprava na test

<Arch_Mage> ty jsi videl borata ze?
<Rencol> yep
<Arch_Mage> ted jsem hral s kazachem :D
<Arch_Mage> rikal, ze ho tenhle server hrozne sere, ze porad laguje a tak...ze radsi pude znasilnit manzelku
<Arch_Mage> ze uz sice spi, ale ze to nevadi
<Arch_Mage> jsem se ptal kolik mu je
<Arch_Mage> on ze 16
<Arch_Mage> ty vole ten borat asi bude v necem pravdivej
<Arch_Mage> kazachstan je divnej
<Rencol> jj

Komentář: kazachstan JE divnej

<Shady> sem byl si koupit naky hadry...a jak sem byl v tom obchodnim centru tak sem si tam v JRC koupil mediaval total war 2 abych nemusel crackovat ruzny ty ochrany atd vid :D
tak sem si to privez domu..cpu tam ten seriak pri instalaci..o ono to nejde...
tak sem ho zkousel zadat asi 5x...uplne mooc nasranej...a proste to porad nechtelo vzit
tak sem jim nasranej psal emaily do CD projektu(vydavatelstvi) i do toho JRC at to koukaj nejak vyresit proste..
<Shady> mno tak sem si to cracknul vid a rikam si to je v pici sem dal 1000 za manual a mapu pac se na me urcite vyserou v tom JRC a CDP
<Shady> no a druhej den koukam na emaily a z toho CD projektu mi prislo.
vazeny pane,cislo ktere ste zadaval z karty u hry neni seriove cislo hry ale cislo na registraci na nase stranky
<Shady> seriove cislo je na zadni strane manualu hry :-$
<Shady> ja sem tam celou dobu psal jiny cislo..no sem byl za malyho dmnta :D :D

Komentář: i muži mají své dny

<nst> ja tady z toho bordelu prave vyhrabal dve elektronky
<nst> sem si tu neuklizel nejak dlouho

Komentář: rok vyroby 1980 Tesla... i to se stane

<Monulka> Zkontrolujes mi pls tuto vetu? I have got all volumes at home of Harry Potter, but the stories are exciting.
<Michal> :D Mam vsechny svazky v dome Harryho Pottera, ale pribehy jsou napinave (vzrusujici)???
<Monulka> jj
<Michal> Aha, tak to mas dobre

<kepac> tj moc :D
<kepac> tatika sere ze mu jedna ryba ozira rostliny
<kepac> tak sedi u akvarka a dycky jak se priblizi k zelenemu
<kepac> veme jakysi klacik a honi tu rybu po akvarku :))
<kepac> to je moc...
<ajda> :DDD

Komentář: #alkep@irc.nomi.cz

<miloso> ja bych se na to..
<miloso> jeden odstavec leze do druheho..
<miloso> odstavcovy sex :)

Komentář: A pak že html a sex spolu úzce nesouvisí :-P

<a> lolec
<b> co to znamená lolec????
<a> lol
<b> a to je co????
<a> lot of laugh
<b> ty zmetku, ty se mi tlemíš!!!!!!!!
<a> lol

Komentář: je fakt dobrá :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 7 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.