Hlášky hodnocené záporně uživatelem „puki“

<a> treba nieco zaskodnicke vymslet na silvester
<a> nechces nitrovat?
<b> nie
<b> rad by som zachoval konstantny pocet koncatin
<a> no vsak predtym aj potom budes mat konstantny pocet koncatin
<b> :D ale to by to nebolo spojite
<b> ako by som potom derivoval?
<a> no hej, to by slo tazko
<a> nevlastne cisla a tak..
<a> stale by to ale mohla byt len derivacia zprava alebo zlava, nie 'derivacia'

<a> Tak jsem koukal na nějaký videa s tou Little Caprice, hodně dobrý
<b> nejlepší je to v koupelně
<a> nebo v masérně
<b> nebo na gauči
<a> nebo na kapotě
<b> ona vlastně mr*ala snad všude kromě postele…

<a> by ses mohl naučit na ústní zkoušení ze špajiny
<b> sakra!
<b> to stihneme zejtra spanelstinu?
<b> mame do jedny
<a> máme jí první hodinu
<b> aha
<b> nevim jak ty
<b> ale ja mam od deviti
<a> tak to jo

<a> Dneska se mi stal trapas jako svině.
<b> Jakej? :D
<a> Dneska jsem své spolužačce popřál upřímnou soustrast ... kvůli její babičce
<b> Noa? :D
<a> Její babička jsem potom zjistil, že je jenom nemocná...

Komentář: to se prostě může stát jen mně :/ :D

<a> nazdar ako dnes sli odpocty?
<b> sme dostali cele tofifee od jedneho :D
<a> zavidim...ja som si dnes uzil jednu premudretu staru pizdu
<b> ja zase nadrzanu :D
<b> a pocuj jedna nas nechce pustit dnu do bytu lebo ze vraj sa pripravuje na koniec sveta :D

Komentář: odpoctova brigada

<a> Mi menší děti vadí hrozně, vlastně jakékoli děti.
<b> Proč?
<a> Bojím se dětí a důchodců, protože u obou těchto zvláštních druhů se ti může stát, že po jejich kousnutí ti zůstanou v ruce zuby.

<a> Nikdo se mnou nechce jit nakupovat darky :(
<b> Me ses jeste neptala
<a> Pujdes se mnou nakupovat darky? :)
<b> Ne

<ona> jak si můžeš pamatovat rozvrh na celej den? to je minimálně 6 hodin denně a pět dní v týdnu...
<on> jsi bystrá... no normálně, to napočítáš na prstech jedné ruky

<a> ona mě nemá ráda, ale nemá mě ráda oficiálně takže mi to nevadí, vždycky na akcích jak sem ji potkal s nějakou její kámoškou, tak "jé to, je tvoje kámoška a ty ás ani nepředstavíš?...ahoj, já jsem zdeněk" "jo, to je zdena, ale toho si nevšímej, on je gay" "no to je pravda, ale já jsem gay kvůli takovým jako je tady klára, kvůli tobě bych udělal výjimku" :D

<juraj xy> 15. December 2012: Juraj xy: si zmenil stav z "nezadany" na "zadany"
<juraj xy> 16. December 2012: Juraj xy: si zmenil stav z "zadany" na "nezadany"
<pavol xy> jednorazovka nieje vztah juro...

Komentář: just facebook

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 24 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.