Hlášky hodnocené záporně uživatelem „crooty“

<ona> Jde mi to dnes jako slimákovi..
<on> Jakože jsi celá od slizu?

<a> Tak už nedělám v tom Lidlu...
<b> Copak, detonace?
<a> spíš defekace...

<a> děláte večer něco?
<b> spolubydla objevila Toma Hiddlestona, tak se asi budeme dívat na Avengery
<a> aha. slavíte český státní svátek filmem se skandinávskými bohy a Kapitánem Amerikou?
<b> máme to takový takový tematický, že?
<a> moc.. no nic, hledám někoho, s kým půjdu na průvod, ale nenechte se rušit :D

Komentář: 17.11.

<a> já gůgl nepoužívám.... :-)
<b> To je nějaká nová fobie nebo co? :D
<a> ne, spíš se mi nelíbí ten název :-)

Komentář: #lamer.cz (kden)

<a> Ahoj. Měla bych možnost ubytovat u sebe jednoho myšáka. Chtěla bych ale spíš případně pomoct, kdyby někde byla nějaká nechtěná zvířata k adopci. Že nemám facebook, kde většina takových věcí je, napadlo mě, že se zeptám tady, jestli někdo o něčem takovém neví. Na věku ani vzhledu mi nezáleží.
<b> bohužel je dnes skoro vše přes facebook, inzerátů je tam spoustu, mohu sem kdyžtak něco zkusit vykopírovat
<a> No, mohla bych ještě zkusit profil sestřiny kočky. Teď nevím, jestli je blbější jen fakt, že má kočka facebook nebo to, že přes něj budu shánět myš, ale byla by to asi jediná možnost..

<a> Proč máš v profilu bílou fotku?
<b> To není fotka, ale vlajka.

<a> Já bych ten web udělal "Flat modern"
<a> Je to pěkné, přehledné a svěží
<a> Tpč, jsem jak prodejce nového nábytku... Měl bych změnit povolání :D

Komentář: Kreativita grafiků může mít i jiné využití

<Veeam> Dear License,

Komentář: První řádek emailu od technické podpory

<a> Čech na 4 písmena
<b> Máš tam už nějaká ?
<a> 1. a 3. písmeno A
<b> ARAB ?!

Komentář: luštění křížovky

<a> už půjdu
-!- <a> has quit
<b> jsi tu ještě?
<b> tak koukám že už tu nejsi tak se uvidíme zítra ju?

Komentář: holt ne kazdemu to hned dojde :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.