Hlášky hodnocené záporně uživatelem „xx“

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Líbila se mi a chtěl jsem být originální, tak jsem jí popřál: "vše nej xvátku".
<a> Potíž byla v tom, že měla narozeniny...
<b> No aspon si byl originalni :D

<a> Kam v knihovně zařadit knihu o masturbaci???
<b> Do oddělení "Udělej si sám" nebo "Šikovné ruce"...

<a> dneska přišel na benzinu cikán, že jde vrátit flašky a pak si za to něco koupí.. tak je tam tak jako vyskládal... pane mám jich 21... ak jako ne že bych pochyboval, že neumí počítat, ale prostě do bedny se jich vejde 20 a oni někdy nahlásí víc a ty pak proděláváš.. bylo jich tam 15, tak jsem ho poprosil, aby je přepočítal.. a on skončil u 11. Pak se zasekl a at se nezlobim že ho bolí hlava a nemůže to dopočítat :D Tak jako nevim jestli neuměl do 20ti, nebo si ze mě dělal prdel..

<a> Právě jsem udělal velkej pokrok ve svým sexuálním životě
<b> jakej??
<a> aktualizoval jsem si flashplayer

<a> asi si poridim mensi monitor, protoze ukazatel v progress-baru bude muset urazit mensi vzdalenost a download bude rychlejsi

<a> Dneska se mě mamka ptala, do kolika sme včera hráli.
<a> Tak sem jí řekl že do půlnoci :D
<b> hehe, ještě že se nezeptala do kolika jsme hráli dneska ;)

Komentář: CSka až do rána :)

<a> Čau, sehnal sem luxusní Job
<b> Povídej :D
<a> Rozvážka jídla z obchodaku lidem domu po Praze.. Nastupuju v pondělí :)
<b> Počkej, diť ty, ale nemáš řidičák ne?
<a> Kurva

<a> nic cloveka nenastve vic, nez kdyz hraje travian, stravi u toho tuny hodin, vrazi hromadu penez, a pak ho zlikviduje vlastni otec s jeho alianci

Komentář: Tak to dopada, kdyz otec a syn hraji stejnou hru...

<a> Zdar, tak jak je v Londýně?
<b> nic moc
<a> Proč?
<b> protože jsem v New Yorku

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.