Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wegas“

<a> hele proč mi to nejde spustit?
<a> zaregistroval jsem se atd a pořád nic
<b> zkus to tady www.uzivatelmamocmaleiqapenis.cz
<a> server nelze najít
<a> stránka nelze zobrazit
<a> co to má být za webovku??? ty sráči

<a> skoro vsechny programy na vzdalenou spravu mi delaj stejnej bug - kdyz se propojim zacnou mi duplikovat donekonecna okno a nakonec nemuzu ovladat nic. Nevite jak na to vyzrat?dk
<b> a: nekonektujes sa na tu istu IP na ktorej fyzicky sedis ?
<a> aha, bylo to tim, sem lama, diky:)

<Bender> :))
<Bender> pravda, že holek mám v cl minimum :)
<Bender> protože sou po icq stejně k ničemu :))

Komentář: diskuse o komunikaci s holkou po icq :))

<miko> Cakajte prosim, miko prave cita vase myslienky ...
<dream> [...... ] 60% done
* miko precital vase myslienky a je pripraveny nainstalovat nove. Chcete pokracovat? [Next]
<dream> yes
<dream> ci next
* miko prave instaluje nove myslienky, prosim cakajte ...
<miko> Nove myslienky uspesne nainstalovane. Pre dokoncenie instalacie prosim restartujte mozog. [Finish]
<dream> finish
-!- dream has quit
-!- dream has joined #haluz
<dream> hehe
<miko> :D
<dream> hned se citim lip

<a> :) Miluji te mocka a chci te videt co nejdriv. Mocka te milunkam a chci uz byt s
tebou..ten den bez tebe je mooocccka dlouho a ja stebou chci byt fus:-*mocka moc na
dlouho!! A zadna pitka ani curak nas nerozdeli!a doufam ze budeme na vzdy jen a jen spolu!:-* *KISSED*

Komentář: I love teen^^

<admix> heh, ted mi nekdo pise na icq
<admix> ze si domu poridi NAS, propoji s DNS u forpsi (?) a bude na tom provozovat nejakej hosting
<admix> aha, DNS chce proto, ze nema verejnou IP a tak si ji pres to DNS zarezervuje :))

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<a> POSLI TENTO TEXT PRESNE 13 OSOBAM A NA OBRAZOVCE SE TI OBJEVI MALE VIDEO (PRESNE 13 OSOBAM)
<b> je to kravina
<a> to už vím taky
<b> ty si to zkoušel ?
<a> ano

Komentář: Ach jo ... to ICQ a řetězovky :-D

<tomino> ty mas neake zdielane subory?
<Filip> ja ani tedka emule nemam zapnuty
<tomino> a odkial pises toto?
<Filip> ale mam tak asi 20gb veci co jsem stahnul
<Filip> no pres jiny program
<tomino> aky?
<Filip> jsem tu jen na IRC
<Filip> Kvirc
<tomino> je lepsi ako Emule?
<tomino> rychlejsi?

<Joshi> Nejde mi spojenie, to nebude wirefallom, ze?

<rider> už jsi doma jo maco? Hustě, si jí dával kudlu ne?
<blázen> co blbneš, příště vstaň od stolu a koukni jestli tu sedím :o)

Komentář: Není nad icq

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.