Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wax07“

<a> ty si programátor?
<b> ne já sem "Ten idiot co dělá aplikace pro jiné lidi a když to spoplatní tak natom vydělá totální hovno"

<on> normálně přemejšlim čim dál tim víc a víc nad tou vejškou
<ona> to je dobře, ještě začni přemejšlet o tom, že by ses tam i učil a bude to perfektní :-)

Komentář: pwned

<warkis> hej do hajzlu, došly mi prachy!!! Co budu dělat?!
<Amunak> Ve který hře?

<a> Copak, že nejsi ve škole?
<b> dostala mě chřipka...mrcha jedna..
<a> Svině, tak se brzo uzdrav.
<a> Ta chřipka je svině*

<Baluu> dal bych si nějakou zrzavou čubku
<placidodomingo> Tak to di do parku nahánět veverky...

<a> loooool :-) tedka mi psal kamos. Ma malou IT firmu a serverovnu. Prisel mu mejl od nejakyho typka se screenshoty všech jejich zakodovanejch databází, redakčních systémů a popisem jak jim to vsechno hacknul
<a> a nabídkou spolupráce :)
<a> a co je na tom nejlepší: Když o tom napsal ten týpek na facebook, tak se pod tim asi po 15 minutách objevil komentář od něj samotného z jeho účtu: <c> hahahhahahha, teď jsem ti hacknul i facebook :-D

Komentář: Komu se to nestane, neuvěří.

<a> Jižní Korea je jediná země na světě, jejíž národní sport má datadisk a druhej díl...

Komentář: starcraft

<traged> vlez mi pavouk do klávesnice
<traged> myslim že se schoval někde pod V
<traged> vvvv
<traged> pod Véčkem
<traged> v v v
<Iki> dostal co mu patřilo =D

<a> moja doba stravena na wc je priamoumerna obtiaznosti prave rieseneho sudoku...

<a> hej, nemam ani jedno volny TTY. Kolik je hodin?
<b> :D 13:27
<b> nemel bys programovat tak dlouho v kuse
<a> Aha, ja myslel ze je teprv rano... AFK jdu nakoupit
<a> Vysel sem ven v zimni bunde a zjistil sem, ze je uz leto

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.