Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Tannie“
<a> vezmi si ta hypoteční krize... tu si vlastně lidi způsobili sami tím, že se vyděsili, že "je krize" a přestali utrácet
<a> a v tu chvíli ekonomice sebrali "palivo"
<a> ...odhaduju, že efekt multiplikace ti nic neřekne, takže se omezím na: "...a to je nahovno" :D
<a> Čau. Co prosimtě máme na zejtra?
<b> Fyzika. Laboratorní práce strana X.
<a> Jo tohle. To je demence. To nám jako bude učitelka pouštět proud do těla? Aby sme zjistili průměrný odpor lidského těla?
<b> asi jo. Třeba se tomu vyhnu. :D
<a> tak ty. Ale všimne si mě, připoutá mě ke stolu, najednou začne bouřka a plácne na mě elektrody připojený na hromosvod. Potom do mě pustí tolik proudu, že na mě bude míň masa, než na kuřeti Mac Nugget.
<a> Pak se ze mne zvedne kouř a sýpavě pohnu rukou. Učitelka padne na kolena, otočí hlavu k nebesům a zařve: "Žije tó! Ono o žije!!!"
<b> heh :DD
<a> To všechno samozřejmě v zájmu vědy.
Komentář: Tak nějak u nás fyzika probíhá
<a> tajné znamenie je "kuriatko"... keď poviem, napojíš sa.
<b> niečo kratšie nemáš?
<a> tááák "jogurt"!!!
<b> OMFG a čo tak niečo...
<a> JOGURT JOGURT JOGURT !!!
Komentář: logovanie sa do full roomky na garene s asistenciou TSka :D
<a> Dneska si mě učitelka vyvedla na chodbu s tím, že mě pošle k výchovnému poradci a k řediteli.
<a> A to jen proto, že jsem do slohové práce na téma: "Jak se budu chovat při hodině ČJ" napsal.."Paní učitelku poslechnu, i když mi to je značně protivné a nepříjemné"
<a> Nakonec jsem ještě provokativně dodal: "Většinu toho, co jsem zde vypsal stejně nesplním, ale mám vám snad lhát ?!"
<a> Měl jsi vidět jak se tvářila když to četla..
Komentář: Ve škole chtějí, aby sme nelhali, ale když jsme jednou upřímní, tak jsme hnedka ti špatní.. ;D
<sa ša> Já ti dam dementa! Ty si dement! Cesky poradne neumis!a Anglicky? Ha ! Urcite...:Spanelsky? ..Japonsky? Norsky?Swedsky? Hah. Az se to vsechno naucis tak se o ''Dementech''budem bavit.
<šury> a ty umíš i Rakouštinou co??.D
<sa ša> predstav si ze ano.
<šury> v 10 letech?
<sa ša> No a?
<šury> 5 jazýku i s Rakouštinou??
<sa ša> jo
<sa ša> Ve skole mi rikaji Malej zazrak lol xD
Komentář: Fakt malej zázrak
<a> Hej kluci, co je to kuprum ?
<b> To znamená, že se máš jít vožrat :)
<c> Měď vole xD
<c> Sice je to tekutý, ale být tebou se s tím moc nenalejvám :)
<a> +420 284 016 111
<b> Copak, zas nějakej tajnej ctitel nebo snad ctitelka
<c> Ne, číslo na Bohnice! :D
Komentář: status na FB :)
06:41:08 <a> čus, jak se řekne anglicky skákat?
06:41:51 <b> nwm...
06:42:14 <a> Díky :-)
17:11:01 <a> Kriple!!!
Komentář: aneb, když chceš napsat větu, co vypadá trošku k světu, po ránu si sprchu dej, při psaní Ti bude hej.
<a> Ahoj
<a> potřebuji udělat do školy webovky a potřebuju natočit monitor...
<a> je na to nějaký prográmek? Jen dodám, že mám 2 monitory stejně velké...
<a> oba dva ve FullHD...
<b> Normálně ho chytíš do obou rukou a natočíš tak, jak potřebuješ...
<b> program na to snad mít nemusíš, ne?
Komentář: Ctěl natočit video z obrazovky...
<a> Mam obavy o mou neter, zda se mi, ze bere politiku az prilis vazne...
<b> jak to?
<a> no vcera jsem byl za ni v nemocnici, kdyz jsem prijel, zrovna obedovala, pak jsme si spolu sedli a klabosili o politice. Ptal jsem se ji treba na to, co si mysli o CSSD a tak a na to se pozvracela, zacala rozhazovat rukama a strasne rvat. Ja treba CSSD taky nemam moc v lasce, ale az takovou reakci bych fakt necekal...Nevim jestli je to uplne v poradku.
<b> jo tohle je trochu prehnany aj na mne... ja ani nevedel ze vubec nakou neter mas. A proc je vlastne v nemocnici?
<a> no je jeste v porodnici, ma teprve 3 dni