Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Willow“

<on> mam chut si nekoho hyckat a rozmazlovat
<ona> tak si kup psa,ten to určitě ocení a mě neotravuj ;)

<a> Pane profesore? Kdy nám opravíte ty zápočtové testy?
<b> Nevím, o půlnoci pouštějí Cataclysmu.

Komentář: vysoká škola :)

<a> btw ta zima není zase tak špatná ...
<a> noťas ani neotočí větráčkem jaká je tady kosa :D

<a> Ty vole, vždycky když jdu pařit do Harcova, tak mám druhej den okno. Harcov je prokletej.
<b> Já v harcově 12 let bydlel.
<a> A pamatuješ si něco z toho, nebo jenom vis, ze si tam bydlel?

<a> PAMYCON Dávkovanie: Do ucha sa kvapká obvykle 2 až 5 kvapiek 2x denne, do nosa 2 až 5 kvapiek 3 a viackrát denne,do oka 1-2 kvapky 4-6x denne.. A JA SOM TO CELY TYZDEN PIL 15-20 kvapiek 4x denne...a najlepšie na koniec: Kontraindikácie:Nedoporučuje sa instilácia do telových dutín pre možny výskyt zavažnych toxických učinkov..Yes!...
<b> :-D :-D tak to to ma dostalo :-D
<a> Mňa dostala sestrička ked sa ma opytala dneska ked mi brala krv.. "a tie kvapky do nosa mate?" zostal som zarazeny :D

<ja> Pocuj teraz ma nieco napadlo. Na tom mrazenom mase co si mi dala, bolo napisane "ORECH". Ty si zrazila nejakeho psa?
<mama> Ked si to nakorenis ani si to nevsimnes.

Komentář: Toto som jednoducho fakt necakala

<ona> no otec dělal před revolucí archeologa.
<on> to by mně asi nebavilo.
<ona> Indiana Jones byl arecholog, takže otec byl takový český Indiana Jones :)
<ona> akorát teda místo Chrámu zkázy potkal moji matku :(

Komentář: chrám zkázy v sukních...

<a> Linux je budoucnost nejsložitějh počítačů a umělé inteligence
<b> jak přesně to myslíš?
<c> že terminátor bude opensource

<a> ... co to meleš?
<b> sorry, sem trochu navátej, dopíjim basu než dojde záruka..
<a> fakt? Kdy má vypršet?
<b> 13.4.2011
<a> ?! Tak proč jí vypijíš dneska?
<b> nechci to ponechat náhodě

Komentář: 22.11.2010

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.