Hlášky hodnocené záporně uživatelem „psychous3“

<a> Hoy, nemuzu te najit na Facebooku, ses smazal?
<b> Jo, smazal, protoze mi to lezlo na mozek.
<a> A to se pozna...?
<b> Vcera sedim, koukam na Simpsonovi, pohoda, klidek, na pozadi FB. Najednou ten zvuk, kdyz ti nekdo pise do chatu. Tak se podivam, nic. Za chvili znovu, nic. Tak relog, zase nic. Pritom porad ten zvuk. Tak jsem reinstaloval FireFox... az jsem si zavolal kamose, ze mi to blbne... uvidel jsem venku, jak tam dva hraji tenis. Proto konec s FaceBookem.
<a> Dobre ty :D

Komentář: Kdyz zvuk tenisoveho micku JE tenisovy micek :D

<a> Proč se na lameru musí citace schvalovat, když si pak člověk může prohlédnout uplně stejně obojí?
<b> Moderátoři by se unudili k smrti?

<a> ty vole, bracha se nechal ostrihat!
<b> ten, co vypadal jak jezis?
<a> no, ten. uz nevypada, no...
<b> takze u vas se ted deli doba na pred kristem a po kristu?

<a> to chce pro prumernyho cloveka tak 14 dni aby se to slusne naucil
<a> takze mas budto velky povedomi o literature nebo si to do toho mozku snad hodlas nahravat kabelem
<b> to by nebylo špatný, nemáš redukci USB->Brain?
<a> nemam, ale hrozne se tesim az vynaleznou neco cim si budes vedomosti do hlavy proste nahravat :)
<b> to už je, jmenuje se to písmo
<a> nj jenomze tenhle prenos ma packet loss tak 98%
<b> i po 5000 letech to má ještě drobné mouchy no...

<a> že čtu "photography" jako "pornography", to se dá ještě skousnout
<a> ale že jsem teď přečetla "results" jako "šukat", to už je fakt moc.

<a> AhojMámTakovýProblémVždyKdyžZmáčknuNaKlávesniciMezerníkTakMěToHodíNápovědu.NevíteNěkdoCoStím?
<b> v napovede to neni?

<Vidluň> a jak je to s časem v te Anglii?
<Lukyn> mají o hodinu míně než my
<Vidluň> to jako mají 23 hodin?
<Lukyn> :D :D :D

<Chlupac> Co všechno máš legálně od Microsoftu?
<Helhem> myš

<a> ježiš moje matka se naučila zase něco...
<b> co?
<a> <Máma> Caw tak co jak bylo ve škole?
<a> <a> Sem dostal 4 ze zemáku a 3 z matiky
<a> <Máma> OmFg ty jsi noob!

<a> Razíte heslo mlčeti zlato co?
<b> Ne, jen koukám na porno. Až skončí, můžeme si povídat. Má to neuvěřitelně složitý děj a zápletku. Musím se soustředit, aby mi neunikla pointa.
<c> Tak hlavně tu pointu po sobě pak hezky utři kapesníkem. :o))))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.