Hlášky hodnocené záporně uživatelem „wax07“

<Ozzy> Hele, víš kdo je Leia Organa?
<Johny_Blaze> Pornoherečka?
<Ozzy> Cože? Ty neznáš princeznu Leiu z Hvězdných válek?
<Johny_Blaze> Jo ta Leia :D si to představ jak si to rozdává s Lukem Skywalkerem :D
<Ozzy> Ty jedno perverzní prase!
<Johny_Blaze> ?
<Ozzy> Dyť to byli sourozenci!

Komentář: Menší diskuse o Star Wars

<Floow> Tak to neuveris..
<b> copak?
<Floow> Kamos me ted napsal ze jeho tata hleda na klavesnici pismeno "ch"

Komentář: kamosuv tatik si koupil notas :)

<a> Pocuj, cital si ze madari upalili slovensku vlajku?
<b> cital a co s tym?
<a> prave som protestne stiahol a vymazal z plochy vlajku madarsku

<a> na to koukate na markyze?
<b> jj, na netu
<b> ted tam pousteli video dvou wrestleru, kde jeden pozadal divaky, jestli by jim nekdo nehodil zidli, aby to mohl poradne ukoncit. A sesypalo se na ne tech zidli asi 100 a uplne je tema zidlema ubili takze nakonec lezeli oba :D

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<a> byls na obede?
<b> jj
<a> co sis dal?
<b> pr8
<a> :-) a dobrej?
<b> jj, gr8 :-D
...
<a> tak už jsem taky z5
<b> a dal sis?
<a> k2
<b> ?
<a> k2 bez kosti na divoko!!!
<b> LoL

Komentář: pr8 is gr8

<a> kdo ten počítač používá a jak dlouho tam ten windows je???
<b> neschovavej se za slovicka, proste se rovnou zeptej jestli taha porno.
<c> ten počítač používaj všichni, kterejm se tamty rozbijou... a asi 6 let
<a> COŽE??? 6 LET STAREJ WINDOWS??? NEVĚŘÍM
<b> 6 LET?!
<c> normální ne?
<a> windows kerej přežil šest let... neuvěřitelné
<b> 6 LET?! Vykopejte Hugha Beavera a reknete mu, ze se na to musi prijit podivat a hned potom Billa Gatese... ten bude taky koukat...

<a> mam tento disk a chtel bych si koupit jeste jeden stejne znacky i kapacity. chci se zeptat jestli to nevadi ze budou stejny.
<b> Diskům to v zásadě nevadí, ale je třeba splnit podmínku, že se o sobě nesmí dozvědět. Obecně doporučovaná fyzická vzdálenost je cca 15 metrů, kdy už se nejsou schopni rozeznat ani za jasného počasí. Ovšem možná jste se ptal spíš na to, zda to třeba nebude vadit někomu u vás v baráku...? To už samozřejmě nejsem schopný posoudit.

Komentář: nákup PC komponentů

<a> jak je ten program náročnej? znáš to moje PC :)
<b> nedávej to do fullscreenu a snad to pojede v pohodě...
-!- a has quit
<b> tak asi ne :-/

<a> to je hruza, kam tahle doba speje?
<b> ?
<a> no, uzival sem si s mou mladou intimni chvile a v tom me vyrusil mobil... se spamem na viagru!

Komentář: Google AdSense? :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.