Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Deianeira“

<Shady> sem byl si koupit naky hadry...a jak sem byl v tom obchodnim centru tak sem si tam v JRC koupil mediaval total war 2 abych nemusel crackovat ruzny ty ochrany atd vid :D
tak sem si to privez domu..cpu tam ten seriak pri instalaci..o ono to nejde...
tak sem ho zkousel zadat asi 5x...uplne mooc nasranej...a proste to porad nechtelo vzit
tak sem jim nasranej psal emaily do CD projektu(vydavatelstvi) i do toho JRC at to koukaj nejak vyresit proste..
<Shady> mno tak sem si to cracknul vid a rikam si to je v pici sem dal 1000 za manual a mapu pac se na me urcite vyserou v tom JRC a CDP
<Shady> no a druhej den koukam na emaily a z toho CD projektu mi prislo.
vazeny pane,cislo ktere ste zadaval z karty u hry neni seriove cislo hry ale cislo na registraci na nase stranky
<Shady> seriove cislo je na zadni strane manualu hry :-$
<Shady> ja sem tam celou dobu psal jiny cislo..no sem byl za malyho dmnta :D :D

Komentář: i muži mají své dny

<Artez> uz je to tady aktualizace :-D
<Onyx> :-D
<Artez> kurva nejakej kun tu je :-D:-D:-D:-D
<Onyx> :-D
<Artez> dokonce z troje :-D
<Onyx> :-Dlool

Komentář: !Ava*t :p

<shamus> vymyslel jsem ambiciozni projekt
­<Reaver.man> a jeje :D
­<shamus> zajistim, aby platilo, ze 0=1, coz povede k zapaleni celyho vesmiru

<a> to mam hledat pres ten prog??
<b> ne... napiš to na papír... a dej ježíškovi za okno hele:-D :-D :-D :-D

<a> heilin: moje foto si videla a taky plesatim;)
<heilin> ani ten ptak se mi nelibi

Komentář: #czf@czfree.net

<miloso> ja bych se na to..
<miloso> jeden odstavec leze do druheho..
<miloso> odstavcovy sex :)

Komentář: A pak že html a sex spolu úzce nesouvisí :-P

<crustie> kurvaaa
<crustie> krec krec v noze
<crazyminsc> nemas honit s natazenejma nohama :)

<a> cuuuus... :)
<b> ahooooooooooj
<a> co delas....?
<b> sedim v knihovne a chystam se, ze uz konecne po ctrnacti dnech co na to mame zacnu delat projekt na ajinu
<a> acha,tak to jo...jako ze jsi v knihovne to vim,jen jsem nevedela,co presne taky delas...
<b> jak vis, ze sem v knihovne??
<a> mno...treba proto...ze jsem tu taky...?
<b> aha :-)

Komentář: školní knihovna

<a> Jak se menuje takova ta akce kde mrda kazdy s kazdym?
<b> Freestyle?

Komentář: :-D

-!- m0rf has joined #cz
<m0rf> kuwa proc sem furt lezu
-!- m0rf left #cz []

Komentář: no proc?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.