Hlášky hodnocené záporně uživatelem „DarkAngel“

<a> to je dyskrymynace černejch!
<b> a to je zase diskriminace měkkých i...

<a> Tak co říkáš na tu kauzu s NSA ?
<b> co je nsa ? Narodní Sendvičová Asociace ?
<a> Cožeeeeeeeee ?
<a> To myslíte vážně Kolego?
<b> ne
<a> Moment
<a> Vy Hajzle.
<a> já vědel že ti toho Švejka nemám pujčovat.
<a> jo a mimochodem zapoměn na to že bych ti pujčoval Danteho.

Komentář: Die Kamaraden Aneb Trampoty Dvou Profesoru.

-!- <Pitbull (1)> has joined
<Pitbull> Změn si to jmeno
<Pitbull (1)> Proč ?
<Pitbull> Děléj nebo dostaneš Ban
-!- Pitbull(1) is now known as Bišonek
<Skilla> Ajajaj tohle není dobrý
-!- bišonek was kicked from #Server by Pitbull [Hálo? to je odchytová služba ?]

<a> Blížia sa Vianoce. Čo odo mňa chceš? 1. spoločnú fotku, 2. objatie, 3. pusu na líčko, 4. sladkú pusinku na pery, 5. lízatko, 6. ísť na kofolu, 7. pravdu čo si o tebe myslím, 8. 1 želanie, 9. mňa?
<b> pokoj..

<a> na co že to jedem?
<b> Na Herkula, v hlavní roli Leonard Nimoy
<a> Prej tam ma se Xenou skvelou erotickou scenu :D
<b> Bohužel, v tom nejlepšim je napadnou zombie nacisti, z Herkula se stane vlkodlak (v podání Leonarda Nimoye nezapomenutelný zážitek) a přiběhne tam Bilbo s lightsaberem, veme Xenu a společně utíkají do Narnie.

Komentář: jedem na Hobita... :D

<a> Dnes se rozpadne mnoho rodin, v televizi vysílají zároveň Hříšný tanec a Planetu opic.
<b> Planeta opic nebude sedět v koutě.

<a> ahooj :)
<b> cus
<a> čuším :(

Komentář: ach tá diakritika...

<a> Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, string given in nieco.php on line 26
<a> na 26 je if((mysqli_num_rows($sql))==0)
<a> tebe to funguje?
<b> ukaz select
<a> normalne taky ako si mi kazal
<a> $sql="SELECT * FROM user WHERE meno='$_POST[meno]'"
<b> a mas nieco v tom poste?
<a> malo by byt
<b> a existuje ti tabulka user?
<a> kur*a...

Komentář: každý občas na niečo zabudne, ale na celú tabuľku?

<a> Co to je sakra za počasí?! Venčím bišona, na chvilku se zamyslím, pak se podívám zpět na psa a... Já pouštím draka!

<a> Čau, jsi tu?
<b> Promiň, šel jsem na hnědou.
<a> Ty sis obarvil vlasy? :O
<b> Co? Ne, na záchodě jsem byl. =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.