Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Kogaku“

<a> no to né :D čum na ten druhej http://www.lamer.cz/quote/random

-!- Jezis has joined #room
<a> chlapi, čo sa umýva pri dentálnej hygiene??
<b> hm.. pazuchy??...penis??
<c> nvm, ja si umyvam secko...
-!- Jezis has left #czfree.net [..amen]

<Keyboard> u tebe doma vsichni spej ne?
<Pucmenn> ja mam na icq jeste lidi..
<Keyboard> ? lol?:D

Komentář: ?:D ajtak

<a> omg podrz ten soubor pravym misitkem a tam mas prejmenovat tak kurwa prepis posledni tri pismenka to ses tak blbej nebo to hrajes ?
<b> debile vole nerozumim tomu jako ty se neser
<a> heled klikni pravim tlacitkem na ten soubor ale to tlacitko podrz vyjede ti tabulka tam bude prejmenovat a na to klikni levym tlacitkem a prepis posledni tri pismenka ( za teckou ) na pozadovanej typ ale ne u všech typu to funguje ! jeste v jinem jazyce velicenstvo ?! a nemusis mi rikat boze klidne mi rikej dejve ja vim ze vypadam jak buh ale sorry sem clovek brouku
<b> tvl pockej vole :D
<a> omg tak jinym jazykem
<b> pockej as te uvidim ty curaku :D te zbiju vole proste bude a bude rejpat hajzlik
<a> Hey, I say to click-click on the file but Hold the key starts your table there will be renamed and the left click it and rewrite the last three letters (a dot), type the necessary amount but not all the type that works! is in another language Majesty? and do not tell me God can call me quiet dejve I know that I look like a god here but sorry I am human baby
<b> zmrdeeeeeeeeeeeee:D

Komentář: ucime se s Total Commanderem :D

<a> Topolánek má dostat 5 platů, a já teď nemam ani na pivo :-/

Komentář: ironie života . . .

<a> takže ty už tu do velikonoec nebudeš?
<b> asi ne no
<a> ok
<a> *ŠLEH*
<a> Hody, hody, doprovody,dejte vejce malovaný.Nedáte-li, malovaný,dejte aspoň bílý,slepička vám snese jiný.
<b> http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b9/Vejce.gif
<a> :)
<b> :)

<a> kurva ja jsem ale kokot
<a> neuveris co jsem udelal
<a> fakt ne
<b> smazal sis hdd?
<b> nevim
<a> tak dlouho jsem kousal do toho kablu od sluchatek
<a> ...
<b> ale ne
<a> az jsem ho ukous
<b> to kecas :D

<a> pozítří máme 30 let od svatby!
<a> třicetiletá válka :-)
<b> tak to gratuluju a hodně štěstí do druhého poločasu :-)
<a> žádný druhý poločas, tohle už je prodloužení
<a> systém náhlá smrt

<Garrett> hej vole v tech papirech od autoskoly
<Garrett> kolonka
<Garrett> Narozen : Ano
<Garrett> ne asi ty vole ... nekde sem se respawnul

<dj draček> ja tam chodim si jen zatancovat a posedet vys
<An_Alive_Ghost> A jak vysoko? :)
<dj draček> jak to ted mislis

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.