Hlášky hodnocené záporně uživatelem „aewin_cz“

<a> Hele teď sem dostal otázku, potřebuju poradit...
<b> no ptej se =)
<a> né už nic =D
<a> sem přemejšlel nad tím, kolik bude za 24 hodin =D
<a> ježišmarjá =D

Komentář: Někdo má holt delší vedení...

<on> ale neslibuju že budu mít náladu na milování.
<ona> dobré, mě bolí hlava. taky nic neslibuju
<ona> ale sex je dobrý na migrénu!

Komentář: když to teda léčí tak proč ne?

<kocul> tak jaky je spolecny bydleni
<rude.x> Supr, během tří dnů mi vyhodila moje oblíbený roztrhaný tričko, rozbila milovanej hrnek, vymazala všechno porno (6,5GB!!!), zasrala byt zelení, která se nedá sežrat ani vykouřit. A zakázala mi tahy s kámošema.
<kocul> takze dela presne to, kvuli cemu si sni nechtel bydlet. si chlap ne, tak si dupni
<rude.x> Taky že jo, holčička si po tejdnu společnýho bydlení, začíná nějak moc vyskakovat.
<kocul> no jo, jdu zase makat. uvidime se v patek pod pe
<rude.x> Pátek rušim, jdu na balet.
<kocul> wtf?

<a> znáš Lucku ne?
<b> no jasně že znam dyt sem sni spal vole :-D
<a> no tak vona se kamarádila s Evou ne?
<b> kamaradi, sou nejlepsi kamosky
<a> ted uz ne, Eva se vyspala s Lucky otcem

<a> hej dneska kamos pri zkouseni. ucitelka na nej jestli maj doma voltmetr a on ze prej asi urcite ne. pak se ho zetpala co dela tatinek a on eletrikare :D
<b> delas si prdel? to se dneska stalo u nas ve tride
<a> coze :DD
<a> kdo si?
<b> martin ty?
<a> :D Tomas

Komentář: Znali jsme se ze hry a netusili...

<a> rikal ze je ET
<a> *IT

<a> Jednou jsem na kámoše vykřikl: TY PRASE!!!
<a> A třídní se otočila: CO JÁ ZASE?

Komentář: Naše třídní vypadá jak prase a smrdí tak... asi už jí to došlo :-D

<a> Čuz, co děláš?
<b> Flashuju mobil...
<b> Kua, kua, kua, kua!
<b> Vyhazuju mobil... :/

Komentář: radši sem se neptal, jak to dopadlo... :)

<a> a ma dnes strasne rozosmialo
<a> niekto hladal vysledky mat. olympiady na nete
<a> tak ho odkazali na kontaktnu osobu: Oliver Ralik
<a> s mailom oralik@domena.tld :)

<a> určitě znáš lepší a hezčí holky než sem já
<b> no... znám... ale žadná neni taková jako ty
<c> takova krava...

Komentář: radsi no coment :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.