Hlášky hodnocené záporně uživatelem „caarymary“

<Murúg> heh už mi z toho wowka začíná solidně hrabat :) tuhle se mi zdálo, že mě honili cikáni a nad hlavama jim svítily jména a gilda...

Komentář: For Horde!

<a> áááá, mi už kompletně hrabe... vylezu na balkon, podívám se, je tam mlha a první co mě napadne je: "Bůh snížil dohlednost aby zvýšil fps"...

Komentář: Takhle to dopadá když někdo dvě noci po sobě nespí...

<a> jak me muze bolet kua zub kterej nemam
<b> uplne normalne... stejne jako muzes platit za neco, co taky nemas

Komentář: realita je krutá

<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
<b> hrabe ti?
<a> ůůůůůůůůůůůůůůůůůůllllllůůllůůl
<b> přestaň kurva... nemam čas
<a> sory sekl se mi kousek rohlíku medzi ů a l, tak sem to dloubal ven :D
<b> lol a proč mi to posíláš? Do entru si snad nedloubal ne...?
<a> :D nechtělo se mi to mazal
<b> omg...

Komentář: Tak těžké to smazat...

<Joextr> na hawai pojedu
<Kobi> no, ale hawajanky sou zvyklý na pořádný čůráky
<Joextr> A to já jsem

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<a> jsem dneska stavela fabii hatepecko, trochu nasrana, takze jsem si ho podala, rekla jsem mu ze prekrocil rychlost a on se me drze zeptal jaka ze tu je, tak jsem mu rekla "v obci 675 zetaelektronvoltu, soudruhu ridici" a nechala ho chvilku s hruzou v ocich nafukovat ucpanej balonek
<b> Kolik dostal?
<a> nic, me stacilo ze jsem z neho vysala zbytky zivotniho optimismu

Komentář: po promoci na FJFI šla k policii

<a> kdo ten počítač používá a jak dlouho tam ten windows je???
<b> neschovavej se za slovicka, proste se rovnou zeptej jestli taha porno.
<c> ten počítač používaj všichni, kterejm se tamty rozbijou... a asi 6 let
<a> COŽE??? 6 LET STAREJ WINDOWS??? NEVĚŘÍM
<b> 6 LET?!
<c> normální ne?
<a> windows kerej přežil šest let... neuvěřitelné
<b> 6 LET?! Vykopejte Hugha Beavera a reknete mu, ze se na to musi prijit podivat a hned potom Billa Gatese... ten bude taky koukat...

<a> lmao
<b> lamo
<a> pfuuuuuuuuuu
<b> pfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
<b> jsem vetsi lama :-)
<a> souhlasim
<b> jeste aby ne
<a> no znáš to chytrejší ustoupi ale nesmim se priblížit ke zdi uz se mi taky stalo ze mi ustoupila z cesty a spadla

<Bystroushaak> ze me budou mit radost
<Bystroushaak> Proč jste se rozhodl/a nakupovat v internetových obchodech?
<Bystroushaak> Jiné důvody (jaké?)
<Bystroushaak> úspora času, není nutný osobní kontakt, nevyžaduje to spoustu rizika při kterém může člověka přejet auto, spadnout na něj letadlo, menší pravděpodobnost okamžité smrti při atomovém výbuchu, menší riziko nákazy nemocí, nulová šance že obchod zrovna vykrado
<Bystroushaak> vic uz se tam napsat nedalo :/

Komentář: miluju dotazniky...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.