Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Wimpo“

<Žabička> hele já sem frajerka :D otevřu net že se cu na něco mrknout... 5 lidí napíše a už nefim co sem chtěla :D
<Smrtihlav> :D
<Žabička> degenerace

Komentář: :-)

<a> Zdar, možu se zeptat: dostaneš se normálně na stránky fóra ***?
<a> já se tam totiž vůbec nemožu dostat... asi minutu to načítá a pak hodí chybu...
<b> zkus links
<a> tam mně to načte...
<b> no vidis =)
<b> links rulez =)
<a> links rulez hodí chybu... že /home/<a>/rulez neexistuje

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<a> cau hele jak udelam ve wordu metr ctverecni???

Komentář: kamos stavar...

<Smah> hele musim letet do skoly, doufam ze me nesrazi tramvaj naposledy sem pletl ochrany stit proti prokleti pro nekoho jinyho nez sem ja
<Smah> spoleham na prizreznou auru
<Smah> rekni petrovi at si da pozor aby ho neprejela tramvaj
<Smah> co na tom ze je v kancelari to se nekdy proste stava
<Smah> sedis u stolu koukas na monitor
<Smah> a najednou zpoza dveri devitka
<Smah> mej se cuus
-!- Smah has quit

Komentář: probíhal soubor na pentagramy a jeden z účastníků musel pryč

<Fasher> čus
<Coudie> ZDRC
<Fasher> uz nevim co sem ti chtěl napsat :-D
<Coudie> lol :D:D:D
<Coudie> tak se koukni do historie:D XD
<Fasher> mozku? :D
<Coudie> jj :D

Komentář: PC demence :D

<a> cau, co ste tam vyvadeli? :D volal mi Rosťa, ze na bowlingu nekdo pozvracel koberec a ztratila se koule z kulecniku :D a ze mame bejt ty pocestnosti a vratit to :D:D:D

Komentář: stužkovák, njn

<ona> Ses dneska pekne predved, se taky musis votocit za kazdou prdeli
<on> No co ty kdyz ses v restauracce taky prectes celej jidelni listek

Komentář: T_Mario rules

<a> dneska v dejaku ucitel vykladal o predveceru 2.SV a ptal se nas, co za tu dobu prislo z vidne do ceska
<a> a spoluzacka na to "rocni obdobi"

Komentář: no comment

<a> když to říká šty
<b> no jo... štymu přece všichni věříme, no ne?

Komentář: Mezerník sem, mezerník tam... a máme nového kamaráda štyho

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.